PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608004}
2 696
chce zagrać
Red Dead Redemption
powrót do forum gry Red Dead Redemption

Ideał!

ocenił(a) grę na 10

Jedyne czego żałuję to fakt, że zaspoilerowałem sobie zakończenie na YouTube. Na szczęście poza idealnym wątkiem głównym (według mnie najlepszym w historii R*) gra ma cholernie różnorodny gameplay do zaoferowania. Specjalnie dla niej nauczyłem się grać w Texas Hold'em i nagle rozgrywka z westernowego shootera zamieniła się w symulator pokerzysty-oszukisty (he he). Potem pojechałem do Tall Trees, żeby zamiast strzelania do bandytów polować na grubą zwierzynę oraz zbierać kwiatki. Po powrocie do miasta już czekał na mnie list gończy, który mówił o herszcie bandy i pozwolił mi pobawić się całym zestawem różnych pukawek, świetnym feelingiem strzelania i systemem Dead Eye. A wszystko przy pięknej grafice (najlepiej animowane konie w historii) i fenomenalnym udźwiękowieniu (pamiętacie pierwszą wizytę w Meksyku?).
Ode mnie 10/10 i czekam, tak jak reszta świata, na drugą część i nie boję się o jakość ewentualnego RDR 2, bo to w końcu Rockstar i prawdopodobnie dla sequela musiałbym wystawić 12/10 dla zachowania równowagi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones