PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608004}
8,7 10 924
oceny
8,7 10 1 10924
Red Dead Redemption
powrót do forum gry Red Dead Redemption

Rockstar,błagam

ocenił(a) grę na 10

zróbcie RDR na PC.Ludzie pokochali wasze gry nie z przemoc tylko za wolność.

użytkownik usunięty
kamilw6

To jedna z tych nielicznych gier, dla których naprawdę warto kupić konsole i tyle w temacie.

ocenił(a) grę na 10

Mniej więcej gra dla której warto kupić konsole to Uncharted oraz God of War.

użytkownik usunięty
kamilw6

zdecydowanie wyżej stawiam akurat RDR niż liniowe Uncharted (które mimo to i tak jest dobrą grą). God of War z kolei wymusił na mnie swojego czasu zakup PS2.

Właśnie dla RDR no i Uncharted zakup zrobiłem. Poza tym RDR w sieci nabiera zupełnie nowego życia, szczególnie misje kooperacyjne :)

ocenił(a) grę na 10
kamilw6

Głowa do góry, GTA V będzie na PC.

ocenił(a) grę na 10
laxman

Jupi.To wiem

ocenił(a) grę na 8
laxman

Póki co nawet słowa nie ma o wersji PC. Lepiej się nie napalać.

ocenił(a) grę na 10
MatiZ_3

Wyjdzie na PC, bo takie są przewidywania, a po drugie to marka od zawsze obecna na PC. Takze nie mogliby teraz wydać kolejnej części tylko na konsole. Pytanie, czy wersja komputerowa będzie tak samo spartaczona jak GTA IV.

ocenił(a) grę na 8
laxman

Oczywiście wersja PC raczej będzie, ale póki nie ma oficjalnej zapowiedzi lepiej zachować dystans. Zwłaszcza, że RDR nie wyszedł na PC. Na szczęście mam PS3 i nie muszę się tym martwić.

ocenił(a) grę na 10
MatiZ_3

Jestem w tej samej sytuacji, jednak konsolę trzeba mieć. Zwłaszcza tę od Sony:)

ocenił(a) grę na 10
laxman

Bzdura. Nie wyjdzie.

ocenił(a) grę na 10
Spinel

A co, jeśli tak?

ocenił(a) grę na 10
laxman

Raczej w to wątpię.

ocenił(a) grę na 10
Spinel

A co nas to obchodzi czy wyjdzie? My zagramy, a pecetowcy nawet jeśli w końcu dostaną, to będzie to równie udany port co GTA IV :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones