PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608004}
8,7 10 914
ocen
8,7 10 1 10914
Red Dead Redemption
powrót do forum gry Red Dead Redemption

Wszystko w tej grze jest genialne, tylko nie umiejscowienie akcji na początku XX wieku (!)
Przez to Indian spotykamy co najwyżej w rezerwatach :(
Ja ciągle wierzę, że powstanie kiedyś podobna gra do RDR tyle, że sterować będziemy Indianinem z krwi i kości. Ciągle nie mogę zrozumieć, że nigdy nie powstałą gra w stylu RDR ale w której sterowalibyśmy Indianinem. Myślę, że dzięki temu powstała by gra nietuzinkowa, w której byłoby mnóstwo możliwości itd. Liczę, że Rockstar kiedyś coś takiego opracuje. Może przy okazji tej gry znowu powróciłoby zainteresowanie historią Indian, bo naprawdę byli to niepowtarzalni ludzie, którzy nigdy nie powrócą.

ocenił(a) grę na 10
Maestro_filmaniak

Wątek Indian pojawia się w świetnej (ale nie docenionej) grze "Gun" - http://www.filmweb.pl/videogame/Gun-2005-612298 Co prawda nie kierujemy w niej Indianinem, chociaż...

Polecam!

ocenił(a) grę na 10
Maestro_filmaniak

Raczej chodziło o to, aby ukazać umieranie starego, Dzikiego Zachodu i nadejście ery maszyn. Nie stanowi to głównego wątku, ale w kilku miejscach zostało mocno zaznaczone, sama śmierć Marstona, który wychodzi jak samotny rewolwerowiec na pewną śmierć, jest imho mocno symboliczna.
Choć fakt że gier o Indianach jak na lekarstwo - na myśl przychodzi mi tylko AC3 i właśnie RDR. Może kolejna część, jeśli powstanie, zostanie umiejscowiona w czasie gdy Indianie byli bardziej powszechni :)

ocenił(a) grę na 10
Laura_N

W pełni się zgadzam, też tak to odebrałem... Jeśli chodzi o temat Indian to polecam Call of Juarez i Call of Juarez: Więzy krwi, rewelacyjne gry i to prosto z Polski:) a AC3 naprawdę mega produkcja:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones