PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608004}
8,7 10 924
oceny
8,7 10 1 10924
Red Dead Redemption
powrót do forum gry Red Dead Redemption

Warto zagrać?

użytkownik usunięty

j.w.

ocenił(a) grę na 10

Dla mnie, jest to gra życia. Klimat miażdży wszystko !!

ocenił(a) grę na 10

Tak jak pisze kolega wyżej. Dla mnie jest to najlepsza gra w jaką grałem i obok rewelacyjnego The Last of Us to moje 10/10. Absolutnie genialny klimat, historia, muzyka i reżyseria. Grafika nawet dziś robi wrażenie a tak pięknej burzy jak w RDR nie widziałem jeszcze nigdzie. Nie ma się co zastanawiać bo gra teraz kosztuje śmiesznie mało jak na to co oferuje. Warto kupić edycję GOTY bo Undead Nightmare to jedno z najlepszych DLC jakie widziałem. Czasem pełnoprawne gry oferują dużo mniej.

ocenił(a) grę na 10

Kolego, koniecznie. Absolutne podium tej generacji.

ocenił(a) grę na 10

Ta gra to mistrzostwo świata, oczywiście, że warto.

użytkownik usunięty

Warto! Zakończenie mnie zmiażdżyło ;(

Nie zadawaj głupich pytań tylko zasuwaj do sklepu kupić i nie zajedz pada bo trudno od konsoli się oderwać. Nie lubię ogólnie takich klimatów wolę średniowiecze lub IIWŚ, jednak ta gra jest idealna i przebija wszystko Nie przeszkadzało mi nawet to że słabo u mnie z angielskim i były momenty że się musiałem posiłkowac slownikiem ale się nie przerażajcie gra jest tak intuicyjna i wciągająca że mozna ją przechodzić na tzw chłopski rozum co nie znaczy że misje sa banalnie proste bo poziom jest świetnie wyważony (niektóre jak w klasyczych RPGach) do tego ten ogromny i zróżnicowany świat.

ocenił(a) grę na 9

OCZYWIŚCIE! gra warta kilkunastu złotych starczy na wiele godzin rozgrywki a to przez wolny świat i zróżnicowane misje

ocenił(a) grę na 10
Giveraa34

to jest najlepsza gra poprzedniej generacji ( jak dla mnie). Zagraj koniecznie bo to kawał solidnej gry, wciąga jak cholera! Nie mówiąc już o soundtracku - rewelacyjny! :)

ocenił(a) grę na 9
dayman

grałem. najwięcej frajdy sprawiało mi polowanie. kocham jeżdźić na pólnoc i pozabijać kilka niedźwiedzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones