Resident Evil 2

Biohazard RE:2

2019
8,6 1 190
ocen społeczności
8,6 10 1 1190
659
chce zagrać
powrót do forum gry Resident Evil 2
  • Hoorkie ocenił(a) tę grę na: 10

Ta gra swoją jakością zawstydza wszystkie najnowsze tytuły z gatunku horroru i nie tylko! Rozrywka względem oryginału nie jest uproszczona, a zmodernizowana, a zagadki, ograniczone miejsce w ekwipunku i niska ilość zapasów, tylko urozmaicają i pozwalają się wczuć w rozgrywkę. Trzeba temu tytułowi wybaczyć średnia fabułę ze względu na to, ze była ona pisana pod koniec lat 90, ale nawet tę sztampową historię udało się twórcom pokazac w świetny i interesujący sposób. Gra na konsoli chodzi w 60 klatkach co jest poniekąd zdumiewające przy tym jak wygląda. Nie bede się dalej rozpisywał, po prostu na taką trzecioosobową grę z gatunku survival-horror czekałem od pierwszej części dead space, bo tylko ta zbliżyła się do fenomenu jakim był resident evil 4...

• Masterboy ocenił(a) tę grę na: 8

Hoorkie ograniczone miejsce w ekwipunku? ograniczone to miałeś ale w oryginale

• Hoorkie ocenił(a) tę grę na: 10

Masterboy Bardziej porównywałem grę do dzisiejszych standardów niż do oryginału...

• GTA1 ocenił(a) tę grę na: 10

Hoorkie Dokładnie jak horror to tylko w TPP a nie głupie Resident Evil 7 w FPP .

• returner ocenił(a) tę grę na: 9

Hoorkie W oryginale masz 8 slotów, a w remaku 2 części mamy w sumie 20 slotów więc trudno nazwać to ograniczeniem :)
    Na starcie masz 8, ale już po chwili grania mamy dwa odblokowania więc 12.
    Remake 2 udany, ale nie idealny. Takimi perfekcyjnymi odsłonami są tylko Re 2 i Re remake HD.

U mnie:
    Re 2 i Re remake HD > Re 1, Re 4, Re 7, Re 2 remake > Re 3, CV, 0, Revelations 2 > Revelations 1 > 6 i 5