PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=844799}

Resident Evil 3 Remake

Biohazard RE: 3
7,5 1 957
ocen
7,5 10 1 1957
Resident Evil 3 Remake
powrót do forum gry Resident Evil 3 Remake

Bardzo fajna gra, ale nie ma prawie zagadek. To jedyny minus.

ocenił(a) grę na 8
wojtekl28

Jedynka zawsze w naszych sercach. Ale to już było i nie wróci więcej. Tyle w temacie. Fajna strzelanka i nic poza tym.

użytkownik usunięty
wojtekl28

Przeszedłem 2 razy w sumie. Odświeżyłem też ostatnio Nemesisa. Teraz widzę, jak Capcom poszedł na łatwiznę. Gra jest tak oskalpowana, ze szok. Brak Clock Tower, brak Raccoon City Park, brak pojedynku z czerwiem. Połowa zagadek poszła się jeba*. Gdyby poświęcili grze półtora roku, to gdyby remake doskonały. A tak to wyszedł okrojony Nemesis. Eksploracja Posterunku tez oszukana. Zreszta. Pomimo swoich lat, czasami się wzdrygnąłem, jak mi Nemesis wskoczył w posterunku Raccoon City przez okno. Pozbawiono grę wyborów- walka czy ucieczka. Po ograniu pierwowzoru obniżyłem ocenę o 1 oczko.

ocenił(a) grę na 5

Tylko o jedno?(czekam aż mi się pobierze 3 ale na razie mogę pograć w początek i widzę oskryptowana gra)
Gdybym grał w pierwowzór myślę że dałbym 5. Dlatego że mam wrażenie że obie części były robione w tym samym czasie (2 i 3) do tego żeby wyciągnąć kasę poucinali albo nie zrobili wcale. 250 za 6 godzin gry ? To jest żart i wyludzenie. Skrócenie niektórych rzeczy ? Strzał w pysk fanom. Ci którzy grali w pierwowzór rozumiem zazenowanie. Szkoda naprawdę przykro mi się patrzy jak dobry tytuł jest zniszczony przez skok na kase, bo inaczej tego nie nazwę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones