PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614605}
6,0 186
ocen
6,0 10 1 186
Rise of the Argonauts
powrót do forum gry Rise of the Argonauts

Całkiem ciekawa gra, z niezłą fabułą i satysfakcjonującą walką. W dodatku umieszczona w ciekawym świecie mitologicznej Grecji. Owszem była niedorobiona i zawierała denerwujace bugi ale przejście jej sprawiło mi dużą przyjemność :)

Taszi

Zgadzam się, bardzo mi się podobała. Gra jedyna w swoim rodzaju.

ocenił(a) grę na 7
Taszi

Dokładnie, zasługuje na trochę wyższe oceny.

ocenił(a) grę na 4
Taszi

Jeśli nie rozumiesz niskich ocen to zagraj sobie w serie God of War lub Darksiders i wtedy zrozumiesz ;) RotA to biedna wersja gier tego typu. Tragedia to nie jest, ale daleko jej do miana gry dobrej czy bardzo dobrej.

Taszi

Zgadzam się. Gra naprawdę nietuzinkowa, bogata w dialogi i z wielkim potencjałem. Cóż z tego, że kiepska z niej strategia czy kiepska strzelanka, skoro sprawdza się w swoim stylu. Raczej zaszufladkowałbym ją jako grę przygodową z elementami RPG widząc, że twórcy wyraźnie nie celowali w grę akcji. Oczywiście gra niestety jest krótka i ma niewiele zawartości, ale to co jest dostarcza niezłej zabawy.
Grałem w Darksiders i God of War, ale powiązania jakoś nie widzę.

Taszi

Może porównując do innych gier Rise jest słabo rozbudowana, krótka i nie ma tu epickości. Zgadzam się jednak,że na konkretną przygodę w ciekawym świecie w mitologii na prawdę warto zagrać. Przypomina mi trochę Jade Empire, również nie docenioną ze względu na mizerną długość rozgrywki i mało znaczący rozwój bohatera. Ale za to jaki klimat i przyjemność z gry :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones