PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620532}
6,6 1 255
ocen
6,6 10 1 1255
Ryse: Son of Rome
powrót do forum gry Ryse: Son of Rome

Wbrew temu co idzie poczytać na necie gra mnie mile zaskoczyła, fajna fabuła, ciekawe postacie no i przede wszystkim wspaniała oprawa audio-wizualna. Mało jest gier akcji osadzonych w starożytności i ta jest dosyć dobrą grą. Nie zwracajcie uwagi na komenty, że to jeden wielki QTE, bo walka jest dosyć wymagająca, a "denny" QTE występuje tylko 2 razy na samym końcu. Gra na pewno byłaby lepsza, gdyby pierwszym targetem nie był Kinect, a tak to musieli się dostosować.

P.S Przydałby się jakiś cRPG w starożytności pokroju Skyrima albo Wieśka.

ocenił(a) grę na 7
damianii

Dobrze prawi polać mu. Rzeczywiście to co na necie złego na temat tej gry piszą to jest o wiele na wyrost. Walka jest o niebo lepsza niż np. w takim ASSIASSINS CREED

ocenił(a) grę na 7
big2www

Gorsza niż w Assassin's Creed i For Honor no podobna troche do tej z For Honor

big2www

Fakt, walka nie jest zła, ale z tym Asasynem to przesadziłeś.

damianii

Twórcy zrobili najlepszą robotę jaką mogli odwalić. Gra ma fajną fabułę a graficznie jest najpiękniejszym co widziałem puszczonego na komputery. Wszystko w formie filmu a walki sprawiają ogromną frajdę. Gdyby twórcy zaczęli się bawić w ekwipunki, otwarty świat, ogromne lokacje itd... To stracilibyśmy na tej dynamice, na tej filmowej akcji i co najgorsze (dla tej gry) na grafice. Jak ktoś lubi dobre filmy i lubi ładne gry to jest to dla niego pozycja obowiązkowa. Zapłaciłem 5 kawałków za komputer i dopiero gdy zagrałem w to coś zrozumiałem, ze było warto! Teraz sam nie wiem w co się zabrać bo dziś skończyłem i wszystko się jakieś brzydkie wydaje :P

ocenił(a) grę na 7
damianii

Zagraj lepiej w Assassin's Creed

ocenił(a) grę na 7
damianii

cRPG w starożytności to Assassin's Creed Odyssey

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones