PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700169}

SOMA

8,1 1 763
oceny
8,1 10 1 1763
SOMA
powrót do forum gry SOMA

Śledzę to grę od dłuższego czasu trailery zdjęcia newsy i muszę powiedzieć że po tym co widzę to bedzie gra roku w kategorii Horror/S-F na obecny dzień przed premierą wiadomo jeszcze nikt nie grał daje ocenę 10/10...A gdy już zagram i ją skończę wtedy tu wrócę i napisze coś o grze i wrażenia,jestem ciekaw czy ocena którą dałem bedzie trafnym strzałem? :)

ocenił(a) grę na 8
elosidzej

Właśnie ją ukończyłem. Gierka bardzo dobra, chociaż momentami miałem mieszane uczucia. Ciekawa fabuła, kiedy ma być mrocznie, to tak właśnie jest, trzyma w napięciu, całkiem nieźle zaprojektowane poziomy. Największym problemem jest przestarzała grafika, wygląda jak sprzed kilku lat. Tak czy inaczej grało się dobrze. Przejście zajęło mi około 8 godzin.

qiks33

no i dobrze ze grafika taka jest w tej grze...pasowało to tej grze.

ocenił(a) grę na 8
qiks33

Niestety ja daje 5/10 całej gry nie skończyłem bo jest to niemożliwe z przyczyny buga w grze tu http://i57.tinypic.com/dcv609.png
a po za tym brakuje mapy,klimat jest bardzo dobry ale cóż nie ukończę jej 5/10

ocenił(a) grę na 8
elosidzej

ok dałem Load z wcześniejszego save i działa juz :P

ocenił(a) grę na 10
qiks33

Grafika jest rzeczą totalnie podrzędną w grach, a tutaj... cóż. W moim odczuciu powracamy do czasów Obcego ósmy pasażer nostromo, co wcale nie wyszło grze na minus :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones