PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722642}
6,2 991
ocen
6,2 10 1 991
Saints Row: Gat Out of Hell
powrót do forum gry Saints Row: Gat Out of Hell

Kurcze

ocenił(a) grę na 9

Nadchodzi kolejny kolorowy,często przegięty głupotą ale mniamuśny rozpierdziel z Gatem w roli
głównej.Dali skurczybykowi główną rolę i dobrze,bo to kozak jak ich mało i będzie można nim
sterować.

ocenił(a) grę na 5
JackRobertkokos

Akurat Gat to najnudniejsza postać. Dobrze że Kinzie jest obok.

ocenił(a) grę na 9
Kepke333

Może nie miał szans się popisać w 3 i 4 części ale w drugim Saints Row to chyba najbardziej barwna postać jeżeli chodzi o gry komputerowe i totalny kozak,który samym spojrzeniem zmiótłby wszystkie gangi z powierzchni Ziemi.I te jego teksty,którymi nie może się aż tak wyróżnić żadna z reszty postaci,które bardzo lubię ale Gat to jedyna postać w swoim rodzaju.Jeżeli chodzi o mnie to jestem pełen optymizmu co do tej części,tudzież dodatku.

JackRobertkokos

W 4 wypadł nie najgorzej, ale moim faworytem jest Oleg. Mam nadzieję że powróci jeśli zrobią Saints row 5

ocenił(a) grę na 8
JackRobertkokos

O tak. Gat w dwójeczce to był ktoś. A i sam Pierce w dwójce bardziej był przeze mnie lubiany.

Niemniej fajnie, bo może znowu Gat pokaże na co go stać :)

JackRobertkokos

Ta gra to bardzo fajna zabawa, fabuła niczym się nie wyróżnia, bo to dodatek do części 4, ale zróżnicowane i pomysłowe mini gierki zasługują na duży plus. No i to latanie po Piekle!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones