Odtwórz Zwiastun Gat Out of Hell & Re-Elected 2:37
6,3 788
ocen
6,3 10 1 788
271
chce zagrać
{"id":"722642","linkUrl":"/videogame/Saints+Row%3A+Gat+Out+of+Hell-2015-722642","alt":"Saints Row: Gat Out of Hell","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/26/42/722642/7664493.2.jpg"}
Johnny Gat i Kinzie zstępują do piekła, aby uratować prezydenta USA.
gatunek
premiera
wydawca
Deep Silver
deweloper
Volition Inc.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Saints Row: Gat Out of Hell
Zwiastun Gat Out of Hell & Re-Elected 2:37
Saints Row: Gat Out of Hell
Zwiastun nr 1 1:29
Saints Row: Gat Out of Hell - Zwiastun Gat Out of Hell & Re-Elected "[videogame=680532]Saints Row IV: Re-Elected[/videogame]" i "[videogame=722642]Gat Out of Hell[/videogame]" w jednym wydaniu już 23 stycznia. Gry ukażą się na konsolach nowej generacji PS4 i Xbox One.

Po tym, jak wszechświat poradził sobie z wybrykami "Saints Row IV", wielu fanów pytało, co chcemy robić dalej... Odpowiedź? Odstrzelić diabłu łeb! Graj jako Johnny Gat lub Kinzie Kensington rozbijając Piekło w perzynę podczas próby uratowania duszy przywódcy Świętych. Ikony historii, starzy przyjaciele, jeszcze starsi wrogowie, gadającaPo tym, jak wszechświat poradził sobie z wybrykami "Saints Row IV", wielu fanów pytało, co chcemy robić dalej... Odpowiedź? Odstrzelić diabłu łeb! Graj jako Johnny Gat lub Kinzie Kensington rozbijając Piekło w perzynę podczas próby uratowania duszy przywódcy Świętych. Ikony historii, starzy przyjaciele, jeszcze starsi wrogowie, gadająca broń, numer muzyczny i inne sztuczki czekają na ciebie w otwartym świecie samodzielnego dodatku, jakim jest "Saints Row: Gat Out Of Hell". Edycja pierwsza zawiera dodatkowy pakiet - Diabelski warsztat.

dystrybucja
studio
Deep Silver (wydawca) / Volition Inc. (deweloper)
kraj
inne tytuły
{"muveDiscount":"5"}
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Wkurzające najbardziej to latanie zwłaszcza na czas

  marcin_lendzion ocenił(a) grę na 7

  też troche lipa że prawie cały czas trzeba te same akcje powtarzać

  1
  • Kurcze

   JackRobertkokos ocenił(a) grę na 10

   Nadchodzi kolejny kolorowy,często przegięty głupotą ale mniamuśny rozpierdziel z Gatem w roli głównej.Dali skurczybykowi główną rolę i dobrze,bo to kozak jak ich mało i będzie można nim sterować.

  • Zagrałem

   Martin von Carstein ocenił(a) grę na 6

   Po 13-stu godzinach gry wykonałem wszystkie "poboczne zadania", znalazłem prawie wszystkie znajdzki książkowe (zostały dwie) i nieco klastrów dusz. Oprócz tego rozmaite wyzwania ("zabij 100 pistoletem"). Wątek główny faktycznie jest ubogi, na miarę DLC z Mikołajem. Toczymy jedynie jedną potyczkę z szatanem, ... więcej

   1
   • Prezydent

    Haoska

    To bez sensu z tym porwaniem prezydenta. Ja w czwórce grałam babą ;x

   • ten dodatek chyba zakonczy uniwersum bo tworcy przy kolejnym sainst row rozpoczna nowe i juz powazne ma byc podobno.

    The_Fallen

    I dobrze, ta forma przerodziła się w coś zbyt absurdalnego i na początku bawi, potem chyba już raczej nie bardzo, zobaczymy jak z dodatkiem.