To jedna z niewielu moich ulubionych gier, ale dostaje 9/10 za niewykorzystany potencjał, jaki niosła za sobą cała koncepcja i konstrukcja gry. Gra jest tak dobra, że ograniczenia zaczynają przeszkadzać - chcemy robić więcej i więcej - jak w GTA, a tu nie zawsze jest możliwość.
Przypomniałem sobie dzisiaj po tylu latach jak ogrywałem tą grę w 2005. Mam pytanie do obytych w temacie. Chciałbym ograć jakieś podobne tytuły, czy w ogóle jakieś istnieją. Jeśli ktoś coś miałby do polecenia to prosiłbym o odpowiedź w temacie.