Serious Sam 3: BFE

2011
7,0 782
oceny
7,0 10 782
201
chce zagrać
powrót do forum gry Serious Sam 3: BFE
  • użytkownik usunięty

Rzeźnia, rzeźnia i jeszcze raz rzeźnia! W żadnej innej grze nie zobaczycie lepszej demolki.
    Tylko dla hardcorowców ;)

• mateusz_bobkowski ocenił(a) tę grę na: 10

Zgadzam się ale nie wiem jak ta gra może mieć taką słabą ocenę kiedy taki syf jak Black Ops albo inne części CoD-a mają oceny 8-9 :(

• AlbertWesker ocenił(a) tę grę na: 10

mateusz_bobkowski właśnie, to jest dziwne...

• użytkownik usunięty ocenił(a) tę grę na: 10

AlbertWesker naprawde nie wiecie czemu?pokolenie CoD,MoH,BF robi swoje,a gry takie jak Serious Sam są po prostu dla nich nie możliwe do przejścia przez brak autoregeneracji,systemu osłon a kampienie jest równie sensownie jak szukanie Atlantydy xD
    Fakt gram tez w CoD'y i inne tego typu gry ale Serious Sam i podobne mają swój niepowtarzalny urok którego brakuje nowszym produkcjom i właśnie dlatego często wracam do serii Serios Sam.

• AlbertWesker ocenił(a) tę grę na: 10

No zgadzam się w 100 procentach! To samo dotyczy się starszych Residentów i Silent Hill! Ogółem starszych gier

• DOkladnie. Jestem 81'. Pamietam jak w pierwszych strzelankach chodzilo sie po tunelach. Szukalo kluczyka na drugim koncu ogromnej mapy. Jednak patrze na to z perspektywy czasu i widze ze mialo to swoj urok. Podobnie jak z nauczycielami. Zawsze po latach pamietasz tego ktory byl wymagajcym gnojkiem anizeli jakiegos ciapka. Tak samo z grami. Te wymagajace, trudne sa w sercu na zawsze. Huehue.

• Ja też gram w każdego Cod, MoH i BF ale serię Serious Sam też kocham i mam wszystkie części ;D