PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615867}
6,9 878
ocen
6,9 10 1 878
Serious Sam 3: BFE
powrót do forum gry Serious Sam 3: BFE

To jest to!

użytkownik usunięty

Rzeźnia, rzeźnia i jeszcze raz rzeźnia! W żadnej innej grze nie zobaczycie lepszej demolki.
Tylko dla hardcorowców ;)

ocenił(a) grę na 10

Zgadzam się ale nie wiem jak ta gra może mieć taką słabą ocenę kiedy taki syf jak Black Ops albo inne części CoD-a mają oceny 8-9 :(

ocenił(a) grę na 10
mateusz_bobkowski

właśnie, to jest dziwne...

użytkownik usunięty
AlbertWesker

naprawde nie wiecie czemu?pokolenie CoD,MoH,BF robi swoje,a gry takie jak Serious Sam są po prostu dla nich nie możliwe do przejścia przez brak autoregeneracji,systemu osłon a kampienie jest równie sensownie jak szukanie Atlantydy xD
Fakt gram tez w CoD'y i inne tego typu gry ale Serious Sam i podobne mają swój niepowtarzalny urok którego brakuje nowszym produkcjom i właśnie dlatego często wracam do serii Serios Sam.

ocenił(a) grę na 10

No zgadzam się w 100 procentach! To samo dotyczy się starszych Residentów i Silent Hill! Ogółem starszych gier

użytkownik usunięty

DOkladnie. Jestem 81'. Pamietam jak w pierwszych strzelankach chodzilo sie po tunelach. Szukalo kluczyka na drugim koncu ogromnej mapy. Jednak patrze na to z perspektywy czasu i widze ze mialo to swoj urok. Podobnie jak z nauczycielami. Zawsze po latach pamietasz tego ktory byl wymagajcym gnojkiem anizeli jakiegos ciapka. Tak samo z grami. Te wymagajace, trudne sa w sercu na zawsze. Huehue.

Ja też gram w każdego Cod, MoH i BF ale serię Serious Sam też kocham i mam wszystkie części ;D

ocenił(a) grę na 9
AlbertWesker

A co niby w tym dziwnego jak oni są za wolni na te dynamiczne siekanki ;D (bez obrazy dla COD'ów, BF czy MoH bo też te serię bardzo lubię).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones