Serious Sam 4: Planet Badass

2020
6,8 8
ocen
126
chce zagrać
powrót do forum gry Serious Sam 4: Planet Badass
  • W nowym Samie mają być znacznie obszerniejsze niż w poprzednich częściach mapy o otwartej strukturze, dzięki czemu będzie większa swoboda rozgrywki (gra nie będzie tak liniowa). Dzięki większym mapom będziemy walczyć z jeszcze WIĘKSZĄ ilością przeciwników niż do tej pory.
    Poza tym fabuła ma być bardziej wyraźna i mniej humorystyczna (troszkę się tego obawiam). Akcja dzieje się jeszcze wcześniej niż w Serious Sam 3: BFE czyli wcześniej niż wszystkie części.
    Jeśli chodzi o grafikę, to ma być ładniejsza i bardziej kolorowa od Serious Sam 3. :)

• bartoszcyc8 Mam tylko nadzieję że nie przeholują z głupimi nowoczesnymi rozwiązaniami jak w trójce.

• frycek49 co ci sie nie podobało w trojce ?

• mrheepeace Np. niemożność strzelania podczas sprintów. W arcadowej strzelance FPP inspirowanej grami z przełomu lat 90 takie rozwiązania mają średni sens.

• bartoszcyc8 Pytanie jak ten większy świat z jeszcze większą ilością przeciwników pójdzie w parze z grafiką i optymalizacją. ;) Trójka była czymś nowym, odwrotnością dwójki, która z kolei odbiegała od pierwszych odsłon. W związku z tym mam nadzieję, że w czwórce również czymś nas zaskoczą. Czekam cierpliwie, chociaż z każdym dniem coraz mniej. :D

• bartoszcyc8 akurat liniowość fabuł mi w ogóle nie przeszkadza. Wtedy gra jest jak danie zaserwowane przez deva - proszę, zrobiliśmy to i to, oto stacja początkowa a oto końcowa naszej poważnej wyprawy xddd

niepokoi mnie też to jak napisałeś, że fabuła ma być mniej humorystyczna. Tak nie wolno. Od bycia poważnymi (i nudnymi) są inne gry AAA.

• MegaSzczota No to nie jest gra AAA, bo Serious Sam zawsze był małą grą. Niech się skupią na rozwałce bo w 3 wprowadzili rozwiązania z Call of Duty i w 4 misji usunąłem tą grę. Nie żartuję było jeszcze słabiej niż w 2 a mam wszystkie części również te odświeżone i to na pierwszym i drugim starciu powinni się wzorować.

• ChubakaCieLubi ja mialem odwrotnie, to wlasnie dwójkę usunąlem po kilku misjach :P trojkę przeszedlem calą. Ale tak, pierwsze i drugie starcie byly najlepsze.

• MegaSzczota Serio jak popatrzysz na oceny Serious Samów to 3 nie stoi jakoś wybitnie najlepsze oceny ma pierwsze i drugie starcie, dwójka miała mega idiotyczny projekt potworów ale grało się dobrze. Trójka dramat wprowadzono przeładowanie do wielu broni, jakieś cutsceny i dramaty rodem Call of duty. Po paru misjach byłem tak wypompowany tą grą że się wkurzyłem a miała być zabawa.

• ChubakaCieLubi XD wiem co wprowadziła trójka skoro w nią grałem. Mi się trójka podobała. Było w co strzelać, grafika niezła, spoko część.