PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744451}
6,3 46
ocen
6,3 10 1 46
Shenmue III
powrót do forum gry Shenmue III

15 lat minęło. No chyba najwyższa pora :-) Do tego jeszcze ponad 2 miliony zebrane w niecałe 24 godziny na kickstarterze? Wow.
https://www.kickstarter.com/projects/ysnet/shenmue-3

ocenił(a) grę na 7
crazy_race

Myślałem, że nie dożyję kontynuacji, ale oglądając konferencję sony to był olbrzymi szok i początkowo myślałem, że mi się to przyśniło, bo w końcu e3 sony było nad ranem po 3-tej czasu polskiego a ja już przysypiałem ;0 Teraz tylko trzeba czekać i ponownie ograć poprzednie części na emulatorze :)

perzu25

Dożyjesz nawet wersji hd. Oficjalnie zapowiedziała Sega. Shenmue 1i2 hd na ps 4,Xone l,PC

crazy_race

A już myślałem, że nie doczekam tych czasów... Wreszcie Shenmue 3 stało się faktem !!! A tak w ogóle to przydał by się remaster w hd dwóch pierwszych części...

Void

Na VGA dreamcast i component xbox wygląda całkiem całkiem. Tez bym chciał,ale nie wiem czy prawa do jedynki nie leżą w rękach Zygi.

batesmotel27

Grałem na DC podłączonym przez VGA do TV i nie ma tragedii, ale najlepiej wspominam shenmue grając jeszcze na telewizorach crt, świeżo po premierze gry, gdzie jeszcze nikomu nie śnił sie o lcd, ledach i plazmach... Sega wciąż ma prawa do dwóch pierwszych części, ale może spektakularny sukces i zainteresowanie jakie odnioslo shenmue 3 na kickstarterze zmobilzuje ich do wydania remastera tuż przed premierą...

Void

Sage trzyma tylko ta marka obok Sonic. Shenmue 1 chyba nie do ruszenia. Musiała by Sega mocno sprzedać się Sony. Tak właśnie myślałem w sklepie co kupić ps4 czy One bo shenmue 2 dostał xbox. Na szczęście play dostał Shenmue 3.

Void

Chcesz to masz hehehe 1 i 2 jeszcze w tym roku

batesmotel27

Wiem, śledzę na bieżąco temat shenmue i cholernie się cieszę :)

batesmotel27

Juz po premierze shenmue 1&2 hd, ogrywasz może ?

Void

Cześć jeszcze nie bo wydatek na mechanika. A ty juz masz?

batesmotel27

W przyszłym tygodniu zamierzam się zaopatrzyć. Jak juz będę miał to dam znać jak wrażenia. W ogóle miałem pytać i zapomniałem, na jakiej platformie zamierzasz ogrywać tytuł ? PS4 czy Xone ? A może PC ? Ja raczej kupie na ps4 bo chce mieć całą trylogię na jednej konsoli.

Void

Tak Ps4 umnie to samo.

Void

Mam już Shenmue na ps 4. Jest ładnie,ale gdy załącza się filmik w koło baru przy potocyklistach ekran wariuje zobaczymy z patche ale i tak warto za te cenę i

batesmotel27

Też już kupiłem, wlasnie idzie do mnie paczka :)

Void

Ładny plakat w środku :)

batesmotel27

I dwustronna okładka ;)

batesmotel27

Obie gry ukończone na 100% (platyna). Ogólnie spoko remaster, grafa podciągnięta do 1080p i krótkie czasy ładowania, to w zupełności mi wystarcza. Grając poczułem się znowu jak za starych dobrych czasów DC :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones