PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611199}
7,0 511
ocen
7,0 10 1 511
Silent Hill: Downpour
powrót do forum gry Silent Hill: Downpour

Jestem ogromnym fanem serii SH2. uważam, że tryb fabularny, jaki obrała druga część
najbardziej mi odpowiadał i.. po dwójce nie doczekałem się czegoś tak ambitnego,
ciekawego, zaskakującego pomysłami i KLIMATEM przed duże K! Aż wyszedł, skrytykowany
przez większość magazywnów Downpour (za słabą stronę techniczną gry - ale kto grał na
PC ten w ogóle tego nie zauważy) i zauroczył mnie momentalnie. Nie chcę pisać o tych
wszystkich momentach, kiedy miałem opad szczeny, bo nie chce psuć Wam zabawy ale
tak.. boję się grać w to sam, w nocy. Muszę błagać brata, notabene też zagorzałego,
wymagającego fana gier, któremu SH przypadło do gustu.

Jeżeli macie TV 3D grać tylko w tym trybie. Gra wygląda jeszcze magiczniej, i tylko na PS3 -
na Xboxie podobno zdarzają się straszne glicze.

Tak, Vatra poczuła ten klimat. I zakochałem się w nich od pierwszych momentów tej gry.

ocenił(a) grę na 8
eddie_maiden6

przeciez to nie wyszło na pc

ocenił(a) grę na 9
PerfectCircle

pewnie, że nie wyszło. chodzi mi o to, że gra 'ścina' tak, jak gry na PC : )

eddie_maiden6

Zgadzam się! Lecz ja już przestałem zważać na opinie innych, ta część jest naprawdę świetna. Grafika również mi się bardzo podoba:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones