PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611199}
7,0 510
ocen
7,0 10 1 510
Silent Hill: Downpour
powrót do forum gry Silent Hill: Downpour

Majstersztyk!

ocenił(a) grę na 9

Czesi stworzyli absolutnie mistrzowski horror, jak dla mnie nie tylko jeśli chodzi o gry. U mnie SH Downpour stanie na półce zaraz obok kapitalnej "dwójeczki". Wybaczam glitche i paskudnie doładowujące się tekstury ze względu na fakt, że to młode studio i bez większego doświadczenia. Podobnie jak Rocksteady z Batmanem, jeśli zrobią następną część, będzie dzieło sztuki.

ocenił(a) grę na 9
vlad21

pod warunkiem, że zrobią, bo downpour słabo się sprzedał i pieprzone konami zabierze im chyba licencje ; (

ocenił(a) grę na 8
vlad21

Przyznaję, że Czesi odbudowali reputację miasteczka. Kawał dobrej roboty, choć nie jest to dla mnie osiągnięcie pokroju 1 lub 2 części, ale i nie oczekiwałem, że tak będzie... Już początek w więzieniu zrobił na mnie niemałe wrażenie i nareszcie miałem ciary grając, szczególnie kiedy zaczynała sie burza. A i samo miasteczko niesamowicie klimatyczne. Świetne poboczne epizody - Miło było odwiedzić pewne mieszkanie numer 302;) Fakt, że gra "trochę" tnie przeszkadzało mi tylko na początku, potem nie miało to już znaczenia...Też chciałbym by kolejny Silent wyszedł z tego samego studia....

ocenił(a) grę na 9
tequila82

Która z misji pobocznych najbardziej Ci sie podobała? Dla mnie ta z gramofonem po prostu masakryczna jest, zaraz po niej miałem niezłą jazdę obijając się o ściany labiryntu w dead man's hand. Trzecie miejsce należy do genialnego Cinema Verite...

ocenił(a) grę na 8
vlad21

O, tak. Motyw z cofaniem czasu poprzez gramofon i scena morderstawa jest genialna.Mi natomiast ( jak narazie )najbardziej przypadła do gustu akcja z poszukiwaniem zaginionej dziewczynki i wyszukiwanie wstążek.( follow the girl trail ).Jeszcze nie odkryłem wszystkich pobocznych epizodów - w tym właśnie Cinema Veriete, czegoś mi chyba brakuje - miałem żarówke i dwa filmy.. Z tego co sprawdziłem brakuje mi jeszcze Locate the shadow , fishing rad no i mam do zaliczenia zakończenie A oraz C :)

ocenił(a) grę na 9
tequila82

Też super... Ja jeszcze niestety nie wykonałem digging up the past, co niedługo muszę nadrobić - podobno świetne zakończenie jest po wykonaniu questa... Kurcze, jak tak sobie teraz tę gierę przypominam to mam ochotę dyszke postawić.;) Pozdro.

ocenił(a) grę na 8
vlad21

Naprawdę warto trochę pokopać i wybrać sie na imprezkę...więcej nie zdradzę;) Zakończenie do wielokrotnego oglądania..Znów w wolnym czasie rozpocznę nowy seans z Silentem i może odkryję już wszystkie tajemnice i zakończenia..Pozdrawiam.

vlad21

przyznam sie ze przysalem sie do gry i po paru razach wbilem platynke, ale te ciecia slabszy soundtrack i w paru miejscach dalekie punkty kontrolne mnie wkurzaly. nie mniej fabula , misje poboczne oraz miod gry porywaja na jakis czas :)
ps. aha czy czesi wiedza jak wygladaja skaly :D

vlad21

Gra jest dobra ale to zwykła gra przygodowa z elementami horroru i przewidywanym zakończeniem klimat z bioshocka a nie silent hilla, grafika b.dobra lagi duże ale nie ma co płakać .
sh 1. genialny horror
sh 2 genialny melodramat
sh 3 genialny horror

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones