PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611199}
7,0 511
ocen
7,0 10 1 511
Silent Hill: Downpour
powrót do forum gry Silent Hill: Downpour

Ta gra ma wszystko co dobry horror powinien mieć.Atmosfera grozy jest dobrze utrzymana .Rozgrywka nie nudzi(kwestia gustu)fabuła jest wciągająca.Zagadki ani za skomplikowane ani za proste.Stwory troszkę za słabe .No i interakcja z otoczeniem wiem ze to nie skyrim gdzie każdą rzecz można podnieść ale i tak mogliby więcej rzeczy pozwolić rozwalić a najlepiej jeszcze podpalić jak w alone in the dark.Dałoby to większe pole do popisu przy walce.Generalnie mocne 8/10 POLECAM

ocenił(a) grę na 8
terron

Ja mam podobne zdanie, uważam, że gra jest bardzo dobra. Oczywiście już tak nie straszy jak chociażby pierwsze trzy części, ale były momenty, że puls mi podskoczył. Motyw z ulewą jest trafiony, świetny pomysł. Maszkary faktycznie mało pomysłowe, właściwie to jakieś 3 rodzaje i wszystkie człekokształtne, nic specjalnego. Dobrze, że pojawiły się sidequesty, wydłużyło to rozrywkę. No i najważniejsza rzecz, muzyka, Daniel Licht daje rade, muzyka świetnie dopasowana i wpada w ucho. Ogólnie grę polecam wszystkim, nie tylko fanom serii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones