PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611199}
7,0 511
ocen
7,0 10 1 511
Silent Hill: Downpour
powrót do forum gry Silent Hill: Downpour

Według CD-ACTION ten tytuł także wyląduje na Pececie. Natomiast na GOLu najnowszy Silent Hill będzie tylko na xklocuszka i ps3? Jak to w końcu jest? ;)

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

Sądze że będzie, SH 1, 2, 3, 4, Homecoming były na PC. Ta pewnie też będzie.
Tutaj mogli się pomylić, jak np. w Alan'ie Wake'u napisali tutaj że jest na PC, choć jest tylko dla Xboxa 360.

The_BiLeK

A silent hill 1 na ps 3... pss

ocenił(a) grę na 9
szmylc3

Mi chodziło o wersje PC'towe nie konsolowe.

ocenił(a) grę na 5
szmylc3

SH1 nie był na PC, tylko na PSX. Natomiast SH: Downpour jak na razie został zapowiedziany tylko na PS3 i Xboxa 360, w Konami zastanawiają się, czy wypuścić na PC, ostatni SH na PC, czyli Homecoming, był przecież totalnym crapem. Nie zgadzam się z recką E3, gdzie recenzent jest masakrycznie zawiedziony, ja jestem do tej gry nawet dość pozytywnie nastawiona, Homecoming był za bardzo nastawiony na akcję, a fabuła kulała, jak i większość aspektów gry, Shattered Memories miał piękną fabułę, za to gameplay początkowo ciekawił, później jednak nużył, lokacje wszystkie wyglądały tak samo. Z traileru wynika, że zamierzają wypośrodkować pomiędzy tymi częściami, trzymam kciuki, aby to były te najlepsze^^ Nie będzie to wprawdzie, myślę, poziom Silentów 1-4, ale mam nadzieję, że coś z z tego dobrego wyjdzie.

ocenił(a) grę na 5
alos10

Chciałam powiedzieć, że to z gamplaya wynika, trailer raczej bardzo sredni

ocenił(a) grę na 9
alos10

Dokładnie, sądze że będzie to w końcu bardzo dobra częśc serii.
Ostatnio obejrzałem filmik jak główny bohater rozmawiał z listonoszem, otoczenie, przebieg tej rozmowy i mowa tego listonosza jakby był jakiś zagubiony.
Atmosferę dało by się ciąć nożem :).
A co do Tego na co ukazał się SH, wiadomo że najpierw było na PS1, później konwersje. Byłem wtedy za młody żeby w to grać kiedyś, a poza tym nigdy nie miałem PlayStation, jedynie portable.

ocenił(a) grę na 7
The_BiLeK

Nikt się nie pomylił, że Alan Wake jest na PC. Ta gra miała być też na PC pierwotnie ale w czasie wielu lat produkcji [7 chyba] zrezygnowano z tego pomysłu. Gra stała się exclusive na XBox360 o czym było wiadomo conajmniej rok przed premierą. Z tego co ostatnio wyczytałem to po tym jak gra mało zarobiła to twórcy żałowali swojej decyzji, która z resztą była spowodowana naciskami Microshitu.

A moim skromnym marzeniem jest zagranie w SH: Downpur na PC bo grałem we wszystkie część, nawet te na PS2 ale PS3 nie kupie na pewno...

A wracając do gry SH: Homecoming to w grze najbardziej wkurzało mnie sterownie w czasie walk! Jedyna część, której nie przeszedłem do końca bo nie wychodziły mi uniki np przed pielegniarkami grrrrrrrrrr

STAMiNA

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=58551

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones