PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607017}
6,7 1 313
ocen
6,7 10 1 1313
Silent Hill: Homecoming
powrót do forum gry Silent Hill: Homecoming

Silent Hill Homecoming akurat Amerykanie musieli się wziąć za tą część grafa nie jest zła zagadki akurat tu muszę pochwalić tą część za zagadki zdecydowanie najlepsze zagadki z wszystkich części ale jeśli chodzi o klimat i strach tu już o wiele gorzej Silent Hill bez Akiry Yamaoki to nie Silent Hill klimat na początku trochę czuć tylko nie wiem po co Piramidogłowy jedynie w dwójce pasował a tu chyba na pałę go wzięli na początku dobrze ale później gra się robi monotonna na dodatek tu spoiler miasto nawet nie nosi nazwę Silent Hill ale grę jeszcze pochwalę za trudność mało medicalmentów mało amunicji ale pod koniec ma się tego full ale i tak jest trudno ale jeśli chodzi o strach to chyba najgorzej grę przeszedlem w jakieś 7 godzin najkrótsza z części ale i fabuła tu nie rwie dupy jak dwójka i Shaterred Memories

ocenił(a) grę na 6
radas1998

Że co? Akira komponuje do Homecoming. Zagadki najlepsze? Na pewno jedne z prostszych więc nie jestem pewny. Z klimatem się zgodzę, w porównaniu do innych to jest najgorzej. Fabuła? Hmm... Jest ciekawa i dobra ale nic poza tym. Takie SH2, SH 4: The Room czy Shattered Memories mają wybitną fabułę. Reszta też ale akurat te trzy według mnie mają najlepsze. SH2 i 4 są mocno psychologiczne, taki rodzaj horrorów jaki lubię najbardziej. Co do Piramidogłowego to on jest całkowicie zmieniony względem tego z SH2. Nie dość, że nazywa się Bogey Man, to pojawia się 3 razy( w sumie dwa a raz tylko miecz). Miasto nie nosi nazwy Silent Hill bo początek gry jest w miasteczku blisko S, natomiast później przecież Alex płynie do Silent Hill i jest się tam, a np. w takim SH4 w ogóle nie jest się w Silent Hill. Mi się nie podobało za dużo ściągniętych rzeczy z filmu, praktycznie większość" Pielęgniarki, wyglądają i zachowują się tak samo jak w filmie, Piramidogłowy, identyczny jak w filmie, zmiana miasta ze zwykłego na alternatywne jest identyczna jak w filmie i potwory, nie dość, że w porównaniu do innych części są najgorsze to też w nich widać wzorowanie się filmem. SH: Homecoming jest grą dobrą, ale jako "Silent Hill" jest najgorszą częścią. tylko Soundtrack stoi na wysokim poziomie.

ocenił(a) grę na 6
radas1998

Dodam jeszcze, że w tej części był po prostu za duży nacisk na walkę. Jakieś kombosy się robi i non stop się walczy. Silent Hill nie był przede wszystkim grą w której smashowałeś guzikiem na przeciwników,a grą, która budowała genialną atmosferę poprzez uczucie odosobnienia,klaustrofobiczne, obskurne lokacje, i genialne dźwięki. A niestety w tej części trochę tego brakuje.

ocenił(a) grę na 7
radas1998

No coż dla mnie świat Silent Hill opiera się na 2 która była fantastyczna skończyłem kilka razy na ps2 w 3 wogole nie grałem a z czwórki jakoś zrezygnowałem niewiem czemu w połowie,ale Homecoming dla mnie konkretna gra,z jakiegoś powodu nigdy nie zapomnę bossa Scarlet kto grał to wie...ukończyłem Homecoming i dla mnie genialna gra chociaż wciąż mi brakowało amunicji i medykantów ale nie o to chodzi, ktoś widział bardziej makabrycznego bossa w grze niż Scarlet a to nie jest ostatni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones