PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645870}
7,8 6 896
ocen
7,8 10 1 6896
Sleeping Dogs
powrót do forum gry Sleeping Dogs

pytanko

ocenił(a) grę na 3

Sleeping Dogs, Watch Dogs czy Grand Theft Auto?

pachomir

GTA
Sleeping Dogs
Watch Dogs

walker666

Wszystkie są warte uwagi. Ale rozumiem, że chodzi ci o GTA 5?

ocenił(a) grę na 3
walker666

of course

pachomir

No to podałem ci dobrą kolejność ;). Teraz masz Sleeping Dogs devenitive edition z wszystkimi dodatkami i lepszą grafą.

ocenił(a) grę na 3
walker666

Trochę pograłem i moim zdaniem Sleeping Dogs nie umywa się do Watch Dogs ale to tylko opinia. Czekam na GTA V na PC.

walker666

Nawet Gta 4 jest lepsze od Sleeping Dogs (chociaż i tak SD jest dobre. W Watch dogs jeszcze nie grałem)

ocenił(a) grę na 8
pachomir

Skoro lubisz WD i GTA nie rozumiem czemu Sleeping Dogs nie przypadło Ci do gustu. Mnie tam osobiście gra się bardzo podoba, właśnie ze względu na podobieństwo do dwóch wcześniej wymienionych gier.

ocenił(a) grę na 3
theMedicalDoctor

Sam się sobie dziwię! Uwielbiam tego typu gry. Tu wystarczyło mi pół godziny aby skończyć z tym raz na zawsze. Myślę, że chodzi tu o samą rozgrywkę, która wróżyła serię monotonnych wydarzeń.

ocenił(a) grę na 8
pachomir

Moim zdaniem gra była zdecydowanie za krótka, przeszedłem ją w dwa dni bez najmniejszego wysiłku, nawet nie musiałem powtarzać żadnej misji. Momentami była rzeczywiście trochę monotonna i nudnawa, ale poza tym to dobra gra.

ocenił(a) grę na 3
theMedicalDoctor

...więc skąd ta 8-ka? Skala od 1-ki się przecież zaczyna ;)

ocenił(a) grę na 9
pachomir

aha pewnie grałeś na klawiaturze i odrzuciło cię sterowanie, uwierz można się przyzwyczaić a póżniej jest tylko lepiej :) moim zdaniem sleeping to gra genialna tak samo jak san andreas

ocenił(a) grę na 8
Danas_fw

albo grac na padzie od x360

ocenił(a) grę na 9
pachomir

Sleeping Dogs jest równe San Andreas, a lepsze od 4 i vice city w gta 5 nie grałem ani w watch dogs

ocenił(a) grę na 9
Danas_fw

Serio? San Andreas miało milion razy więcej dodatkowych aktywności a czwòrka ciekawsze postacie

pachomir

W Watch Dogs jeszcze nie grałem. Ale Sleeping Dogs zdecydowanie przebił wszystkie części GTA razem wzięte.

Avaniel

Nie przebił nawet nie zbliżył się do poziomu GTA.Kolejny przeciętny sandbox.

ocenił(a) grę na 9
pachomir

Po co mam wybierać? Najlepiej zabrać obie! Obie trzy

ocenił(a) grę na 9
pachomir

Myślałem żeby w watchdogs pograć przed premierą dwòjki ale podobno nieciekawie jest jeśli chodzi o mechanike masę bugòw i słaba optymalizacja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones