Sly Cooper: Thieves in Time

7,6 312
ocen
7,6 10 312
116
chce zagrać
{"type":"film","id":623518,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/Sly+Cooper%3A+Thieves+in+Time-2013-623518/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum gry Sly Cooper: Złodzieje w czasie
 • Polski dubbing Sly'a Coopera jest już zapowiedziany. Pytaniem pozostaje, kto zagra członków naszego zwierzęcego gangu. Prawdopodobnie zrobią powtórkę z Herosów PS Move (http://www.hyperplus.pl/wideo-playstation-move-heroes-intro -w-polskiej-wersji-jezykowej_1829) i wezmą Jarosława Boberka do Sly'a, Mirosława Wieprzewskiego do roli Bentley'a i "kogoś" (sorry, kojarzę, ale nie poznaję tego głosu, może ktoś inny poznaje tego aktora) do Murray'a. Moim zdaniem, gdyby była możliwa zmiana na lepsze, to na kogoś innego wymieniłbym Boberka i aktora który gra Murray'a, zaś Wieprzewskiemu zostawiłbym jego rolę. Ktoś ma jakieś pomysły, co do obsady "Złodziei w Czasie".

 • Kubak125 A jaka konkretnie jest polska opsada Herosi PSM?
  Może byś podał.podała tutaj, co?
  Umieram po prostu z ciekawości!

 • srjsfankaforever Sly - Jarosław Boberek
  Bentley - Mirosław Wieprzewski
  Jak - Paweł Ciołkosz
  Daxter - Klaudiusz Kaufmann
  Komentator - Krzysztof Cybiński
  Reszta - nie zidentyfikowano

  Moim zdaniem z wymienionych postaci (o komentatorze zapominamy) najlepiej sprawdził się w PL Bentley. Fakt, oryginał lepszy (jak zawsze), ale i tak pan Mirosław Wieprzewski wykonał kawał dobrej roboty. W tej roli brzmi lepiej, niż jako Nefarious. Sly i Jak nie są źli, ale Klaudiusz Kaufmann wypada gorzej od Cezarego Pazury. Jego Daxter jest strasznie dziecinny. Nie wyobrażam go sobie w drugim, albo trzecim Jak'u.
  I pozdrawiam... po raz kolejny (:

 • Kubak125 No cóż. Jak tylko dostanę ta grę na PS3, to chyba sama się przekonam i się chętnie podzielę moim zdaniem.
  A propo Kubak125...nie sądziłam, że cię tu zobaczę. Na jakich stronach jeszcze jesteś?
  Możemy sobie pisac wiadomości jeśli chcesz;)!

 • PorombanySracz ocenił(a) tę grę na: 10

  Kubak125 Spaprali ten dubbing. Carmelita powinna mieć bardziej kobiecy głos; wygląda jak włoska matrona, a ma głos dziewczynki, znowuż Sly zupełnie na odwrót; wygląda jak zwinny młodzik, a ma głos starego posterunkowego. Tenessee Kid Cooper ma idealny głos dla Sly'a. Penelopa jeszcze całkiem pasuje do aktorki. Reszta trochę dziwnie prezentuje się z tymi głosami i na początku da się to odczuć, ale idzie się przyzwyczaić.

  Pozdrawiam serdecznie wszystkich forómowiczuw i mam nadzieje, ze moja wypowieć była urzyteczna.