PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729979}
6,5 460
ocen
6,5 10 1 460
Sniper: Ghost Warrior 3
powrót do forum gry Sniper: Ghost Warrior 3

Gra wielu przeciwieństw, na pewno lepsza niż druga część, która czasem była bardzo blisko granicy crapa, tu jest już lepiej. Największym plusem jest zdecydowanie wolność i sam system strzelania który jest świetnie zrealizowany. Sama fabuła też nie jest trochę mehh, poza dość ciekawym zwrotem akcji reszta jest bardziej podążaniem z punktu A do punktu B. Ale wracając do samej rozgrywki jest Ona po prostu bardzo przyjemna, mamy dużo broni, wiele sposobów na przechodzenie misji i to wszystko psuje jedna rzecz, punkty kontrolne. Są nie dość że źle rozmieszczone to jeszcze działają jak chcą, np przechodzisz taki jeden punkt i jak zginiesz to do Niego wracasz, no spoko tak to powinno działać, ale chcesz skończyć grę, włączasz ją np następnego dnia i jesteś na początku misji, której już pół zrobiłeś, a żeby było ciekawej to niby wróciło na początek misji to amunicja którą zużyło się po drodze znika, to samo zniszczenie tłumika itp. Z punktami kontrolnymi łączy się poziom trudności który na ogół jest dość łatwy, no i w tym problem, bo mamy czasem momenty gdy poziom trudności się podnosi i wtedy my rozluźnieni, bo tak izi Nam idzie zostajemy cofnięci 15 minut do tyłu, bo punkty kontrolne. Sama mapa jest dość pusta i tak mamy tu fajny klimacik, ale to nie zmienia faktu że na mapie nie ma wiele ciekawego do roboty, bo za ciekawą rzecz nie uważam jeżdżenie od znaku zapytania do znaku zapytania i szkoda, bo miały One fajny potencjał, ale potem kończy się tak że przy rozbitym samochodzie znajdziemy tylko części i kasę, a przy człowieku rozszarpanym przez wilki jakieś inne części. Mamy tu też trochę urozmaiceń które są naprawdę ciekawe, jazda samochodem jest ok i przydaje się na takiej mapie, szkoda że nie można brać innych samochodów, segmenty wspinaczkowe też są nieźle zrobione, choć tu wracałbym do problemy punktów kontrolnych gdy ukończysz jakiś wymagający i długi fragment wspinaczki i zostaniesz gdzieś zabity przez pierwszych rywali w danym miejscu to musisz wspinać się od nowa. Mamy tu też system rozwoju postaci który jest i tyle, szczerze to niewiele On zmienia i niech o tym świadczy fakt że raz przypadkowo wziąłem nie to co chciałem i nie zrobiło Mi to żadnej różnicy. Technicznie gra działa nawet poprawnie, wiadomo czasem coś się zbuguje itd,a le jakoś nie odrzuca, tak samo wizualnie, jest ok, a nawet powiedziałbym że momentami ładnie, ogólnie grafika na mały plusik.
Podsumowując jest to gra przy której będzie się wymieniać błędy, potem się stwierdzi że spoko się gra, potem się gdzieś zginie i będzie się musiał 15 minut ze zdenerwowaniem przechodzić, ale potem się wróci, bo to ogólnie spoko gra jest.

ocenił(a) grę na 9
hubsonBITW

"Ale wracając do samej rozgrywki jest Ona po prostu bardzo przyjemna" Dokładnie, mimo ża gra momentami mocno zabugowana, tak mi się wyśmienicie w to grało, że wbiłem sobie Platynke :) Grałem na PS4pro.

sepultura_fan

Ja teraz ogrywam. Bawię się dobrze. Gra ma wiele błędów nie mniej rozgrywka jest bardzo przyjemna. Taki słabszy Far Cry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones