PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611299}
6,1 2 524
oceny
6,1 10 1 2524
Sniper: Ghost Warrior
powrót do forum gry Sniper: Ghost Warrior

Tak sobie 

ocenił(a) grę na 5

Jako gra snajperska dałbym 7/8 ale reszta jest słabiutka. Najbardziej osłabiają tą grę niewidzialne ściany, które na
rok 2010 nie mają prawa istnieć. W jednej misji pamiętam była rzeczka która skracała
drogę 5 razy jednak w połowie jej znajduje się niewidzialna ściana i trzeba się cofać i iść na
około .... bezsensu... Poza tym etapy strzeleckie bardzo słabe i odpychające... Realność w
tej grze też była bardzo słaba szczególnie na poziomie trudnym gdy wrogowie są w stanie
trafić snajpera oddalonego o 500m leżącego w trawie ubranego w kamuflaż strzelającego z
broni posiadającej tłumik tylko przez to, że trafił obok i nie wiem chyba usłyszeli dźwięk kuli
uderzającej w ziemię, jednak gdy trafimy wroga stojącego 10m od drugiego to ten drugi nic nie
dostrzeże.... Wrogowie także są w stanie biec raz strzelić i oczywiście trafić znów biec
schować się za zasłoną i nie wychylając się z za niej znów trafić, jednakże gdy używamy KM
to 20 przeciwników stojących i strzelających w nas nie są w stanie nas zabić, ponieważ
regeneracja jest szybsza od ich kul. Końcówka także beznadziejna. Poza tymi wszystkimi
defektami etapy snajpersko/skradankowe bardzo mi się podobały przez co gra dostaje ode
ocenę 5/10 chodź nie jestem pewny czy to nie za dużo :)

ocenił(a) grę na 6
DeadHawk

ściany co ciekawe są też podczas strzałów, kilka razy liść był nie do przejścia dla kuli
poza tym trudności z chodzeniem, nieraz trzeba się natrudzić, żeby wejść na schodek lub pokonać próg drzwi
do tego kamienie które widać od środka
jednak najbardziej denerwujące są strzały wrogów, których nie widać
możesz się kryć w krzakach, czołgać kilkaset metrów od wroga stojącego tyłem
a on Ciebie widzi i precyzyjnie trafia
z kolei podejście na dwa metry nie stawia nas na straconej pozycji - strzelają, ale wtedy jakoś małocelnie
ciekawe są teamy -trafienie jednego ze stojącej dwójki w zasadzie nie powoduje żadnej reakcji tego chwilowo ocalałego
ściany ściany ściany, w tej grze naprawdę trudno się swobodnie poruszać
moim zdaniem każde celne trafienie powinno być okraszone sekwencją graficzną,
bo tak to nie zawsze wiem, czy wroga trafiłem - szczególnie z bardzo daleka i przy chybotaniu broni
gra ogólnie nie jest może zła, ale tak dużo rzeczy w niej wnerwia, że momentami przyjemność z gry jest równa zeru

ocenił(a) grę na 4
Maniek_74

Gdyby nie te wnerwiające błędy dałbym 8/10 tak dałem 4/10. Zawiodłem się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones