PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682367}

Sniper Elite III: Afrika

Sniper Elite III
6,8 1 676
ocen
6,8 10 1 1676
Sniper Elite III: Afrika
powrót do forum gry Sniper Elite III: Afrika

Chyba grając w dwójkę zmęczyłem się już materiałem bycia snajpera, w wyniku czego trójka mocno mnie nudzi, fakt - mamy tutaj możliwość cichego działania, które zazwyczaj w grach preferuję, ale i tak gra jest mało ciekawa. Fabuły tutaj praktycznie nie ma, ale tego się każdy raczej spodziewał. Osobiście wolałem teren europy niż afryki, ta jest strasznie pusta i jakoś nie zachęca do robienia tych zadań pobocznych. W ogólnym rozrachunku gra i tak wypada lepiej od dwójki.

ocenił(a) grę na 8
nawisher

Trójka wypadła bardzo pozytywnie według mnie, co prawda mało się zmieniło od poprzedniej części, ale i tak grało się przyjemnie. Minusem jest to, że trójka jest zdecydowanie za krótka i twórcy mogliby postarać się o większą swobodę dla gracza, nie tylko droga wyznaczonymi ścieżkami, ale możliwość wspinania się na wyższe pagórki czy skałki, itp. Mam nadzieję, że w 4 części wezmą to pod uwagę i zdecydują się na większe zmiany niż w przypadku trzeciej części, bo ona mogłaby być traktowana bardziej jako DLC do dwójki niż jako samodzielna gra. Pozdro.

BachuPOL

Świetnym rozwiązaniem byłby otwarty świat z pełną swobodą i misjami pobocznymi. Do tego system upgrade, jakaś waluta, modyfikowanie broni (bardziej rozwinięte niż te z trójki) - brałbym w ciemno. Co do samego świata, marzy mi się europa; miasta, tereny leśne, wsi, to wszystko w bardzo dużej skali. Taka część Sniper Elite odniosłaby ogromny sukces.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones