Gra wideo

So Blonde

2008
6,2 157
ocen
6,2 10 1 157
38
chce zagrać
{"id":"607695","linkUrl":"/videogame/So+Blonde%3A+Blondynka+w+opa%C5%82ach-2008-607695","alt":"So Blonde: Blondynka w opałach","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/76/95/607695/7350440.2.jpg"}
Wskutek sztormu, siedemnastoletnia Sunny Blonde trafia na egzotyczną wyspę. Szybko okazuje się, że cofnęła się w czasie, do świata, rządzonego przez bezwzględnych piratów.
gatunek
premiera
wydawca
Anaconda
deweloper
Wizarbox

So Blonde: Blondynka w opałach to gra stworzona przez jednego z legendarnych twórców tej branży – Steve Ince’a. Główna jej bohaterka Sunny Blonde, to można by powiedzieć, typowa amerykańska nastolatka – bogata i rozpieszczona. Zrządzeniem losu trafia w zupełnie jej obce i nieprzyjazne otoczenie. Zostaje rozbitkiem na tropikalnej wyspie!So Blonde: Blondynka w opałach to gra stworzona przez jednego z legendarnych twórców tej branży – Steve Ince’a. Główna jej bohaterka Sunny Blonde, to można by powiedzieć, typowa amerykańska nastolatka – bogata i rozpieszczona. Zrządzeniem losu trafia w zupełnie jej obce i nieprzyjazne otoczenie. Zostaje rozbitkiem na tropikalnej wyspie! Co gorsza, przenosi się w czasy złotego wieku Karaibskiego piractwa, czyli XVII wiek. I tutaj graczu wkraczasz Ty. Pomóż Sunny wydostać się z opresji i wrócić do poprzedniego życia. W trakcie rozgrywki będzie Ci towarzyszyło jej wspaniałe poczucie humoru i niecodzienne podejście do spraw oczywistych. Na swojej drodze napotkasz wiele zagadek, intrygujących postaci, mini gier i ciekawych lokacji. Urzeknie Cię kolorowa i bogata grafika, przypominająca najlepsze produkcje animowane a uszy ukoją naturalne odgłosy dżungli i szum fal. Tylko dzięki Twojej pomocy ta roztrzepana blondynka ma szanse wyjść z opresji.

studio
Anaconda (wydawca) / Wizarbox (deweloper)
kraj
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.