PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611512}
7,2 1 011
ocen
7,2 10 1 1011
Soldier of Fortune 2: Double Helix
powrót do forum gry Soldier of Fortune 2: Double Helix

Pomimo tego, że SoF2 nie jest grą tak kultową jak Doom, Quake czy Half-Life, to jest to świetna propozycja, a już na pewno o wiele lepsza niż większość dzisiejszych gier o znacznie większym budżecie i większej kampanii reklamowej.

Bardzo dobry gameplay, wciągająca rozgrywka, inteligentni wrogowie (czasem nawet za bardzo ;) ), świetna fabuła, mnóstwo zwrotów akcji, bardzo ciekawe zadanie,
świetnie zaprojektowane levele i przede wszystkim skrajny realizm w odwzorowaniu obrażeń ciała.

W żadnej, ale to w żadnej grze nie ma aż tylu reakcji wroga na obrażenia. Ten będzie chwytał się za brzuch, rękę, dłoń, krocze, podskakiwał na nodze, "charczał" po
postrzale w krtań itp. itd. Dodatkowo ciało podzielono na - o ile dobrze pamiętam - 36 stref, a z każdej krew tryskała inaczej :)

Szkoda, że po Hereticu, Hexenie, obu Soldier of Fortune oraz dwóch częściach Star Wars: Jedi Knight studio Raven Software, które zawsze uważałem za bardzo solidne, spuściła z tonu w ostatnich latach i przyniosła za sobą sporo rozczarowań (Singularity, Wolfenstein).

A Soldier of Fortune II ma u mnie mocne 8+/10

Freeman47

Fabuła i zwroty akcji były super, ale trochę przesadzili z realizmem, przez go gameplay stracił tą ekserminacyjną frajdę z jedynki. Pamiętam że męczyłem się z jednym levelem i w końcu sobie chyba odpuściłem. Ta gra była trochę za trudna.

ocenił(a) grę na 9
Freeman47

popieram co do wypowiedzi.
nie zgadzam się jednak co do singularity, która jest świetną niedocenianą grą.. jedyne jej wady to prostoliniowość i liczba bugów, reszta? miodzio :) cudownie zoptymalizowana a grafika niezle jak na te czasy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones