PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644019}

South Park: Kijek prawdy

South Park: The Stick of Truth
8,3 10 143
oceny
8,3 10 1 10143
South Park: Kijek prawdy
powrót do forum gry South Park: Kijek prawdy

Zdziwił brak takich postaci jak : Saddam, Szatan, Towelie, Maffesto. Toż to dość barwne i ważne
postacie, no chyba że ich nie odnalazłem. I jak mogło w takiej grze zabraknąć bitki z Russelem
Crowem? :) Może zostawili sobie conieco na następną część? Mam nadzieję ! :)

ocenił(a) grę na 10
mmaakkss

mi najbardziej zabrakło zwierzątek leśnych :D Mikołaja też nie zauważyłem i Jezus miał bardzo małą rolę niestety :/ W ogóle mało beki ze sławnych ludzi pocisnęli, najgorzej chyba Al Gore dostał ale to i tak słabo jak na South Park :p

ocenił(a) grę na 10
HankMoody

Zwierzątka leśne są w lesie. Musisz wejść do niego koło farmy i iść w prawo, w górę, w prawo, w dół i znowu w prawo. Jak pogadasz do nich i oddasz się szatanowi to dodadzą ci się do znajomych ( 11osób).
Mikołaj jest na dachu komisariatu, musisz iść na piętro i dostać się do magazynu po lewej i wyjść przez drzwi ewakuacyjne i następnie teleportować się za pomocą sondy analnej na dach :)

Denat800

Czyli jeszcze więcej powodów by przejść grę drugi raz, zrobię to na pewno ale za jakiś czas :)

ocenił(a) grę na 10
Denat800

O proszę, plątałem się po lesie i nie znalazłem, wychodzi na to, że jeszcze sporo do roboty w tej grze, dzięki!

HankMoody

W pokoju Stana albo Kyle'a widziałem jakieś instrukcje, były narysowane strzałki, podejrzewam że to kierunki w jakich trzeba iść w lesie, zapomniałem o tym :P

ocenił(a) grę na 10
mmaakkss

Towelie - moja ulubiona poboczna postać :( szkoda że go nie dali :(

MikexD

A może był tylko go musieli wyciąć, z tego co czytałem bardzo dużo materiału zostało pominięte w finałowej wersji. Parker i Stone powiedzieli że reszta pomysłów trafi do nas tak czy owak. Czyli albo w nowym sezonie albo w nowej grze, mogliby zrobić w ogóle interaktywny cały sezon, zabawa jest przednia :)

mmaakkss

Ponoć gra ma być wypuszczana w odcinkach więc jest jeszcze szansa :D

ocenił(a) grę na 9
mmaakkss

Mi najbardziej brakowało Scotta Tenormana. liczyłem, że powróci z bandą rudzielców.

SilentJay

Jedyne nawiazanie do tego odcinka to włosy łonowe w ekwipunku :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones