PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644019}

South Park: Kijek prawdy

South Park: The Stick of Truth
8,3 10 143
oceny
8,3 10 1 10143
South Park: Kijek prawdy
powrót do forum gry South Park: Kijek prawdy

Osobiście widziałem wszystkie odcinki, nawet i po kilka razy, a od kiedy pamiętam chciałem być częścią miasteczka South Park. Na grę natknąłem się przypadkiem kilka dni temu i od pierwszej chwili - pokochałem ją.
Zawiera w sobie wszystkie elementy, za które tak bardzo kocham serial: śmieszny, poje**** humor, zwroty akcji, porąbane pomysły, przedstawianie celebrytów w ciekawych rolach, oraz wszystkie młodzieńcze zabawy. Wszystko to narysowane jest w ten sam gówniany sposób, który jest nieodzownym elementem South Park. Dodajcie do tego możliwość stworzenia własnej postaci, oraz wyboru jej klasy, a dostaniecie tą oto grę.
Osobiście uważam, że jedyne co mogłoby być lepsze, to wydłużenie wątku głównego, więcej zadań pobocznych i większy wpływ naszych wyborów na przebieg gry. Ogólnie jednak oceniam "Kijek prawdy" jako arcydzieło - może i trochę nad wyrost, ale mam wielki sentyment zarówno do twórców, jak i stworzonego przez nich serialu. Jestem przekonany, że będzie to jedna z moich ulubionych tegorocznych pozycji, a płyta z grą będzie mieć szczególne miejsce na mojej półce.
Gorąco polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones