PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644019}

South Park: Kijek prawdy

South Park: The Stick of Truth
8,3 10 143
oceny
8,3 10 1 10143
South Park: Kijek prawdy
powrót do forum gry South Park: Kijek prawdy

Okrojona

ocenił(a) grę na 6

Witam, orientuje się ktoś co się stało z lokacjami widzianymi na screenach a nieobecnymi w grze? Mówię o siedzibie gotów i krabach? Czy gra została okaleczona i będzie sprzedawana w plasterkach, czy to są jakieś ekskluzywne bajery dla konsol?

ocenił(a) grę na 10
duraq

Jest siedziba gotów wtf ??

ocenił(a) grę na 6
KulturalneOcenianie

Nie wiem jak mam rozumieć to zdanie, więc wrzucam linka :-D http://1.fwcdn.pl/ph/40/19/644019/327320.1.jpg - ja tego z gry nie kojarzę.

ocenił(a) grę na 10
duraq

A przeszedłeś ?? D:

ocenił(a) grę na 10
duraq

A to nie siedziba gotów tylko wampirów :D

ocenił(a) grę na 6
KulturalneOcenianie

Nawet oceniłem na 6.

ocenił(a) grę na 9
KulturalneOcenianie

Ja również przeszedłem gre i tego miejsca nie widziałem, mało tego bo patrzyłęm poradnik na gry oline i też nic nie ma o tym napisane.

ocenił(a) grę na 6
Meija17

Gdzieś w necie wisiało, że to pojawiło się tylko w materiałach promocyjnych na samym początku. Więc pewnie szykuj się na... DLC! :D

duraq

pewnie będą w dlc:p

ocenił(a) grę na 10
KulturalneOcenianie

Kiedy to było? Bo chyba cos ominąłem

użytkownik usunięty
duraq

Co do kraba to był jeden w podziemiach pod kanałami, ale można było się do niego dostać jedynie posiadając pierdnięcie Nagasaki.

ocenił(a) grę na 6

Tak, tak - to pamiętam, ale na screenach promocyjnych widać było całe potyczki z krabami. Obejrzyj screeny na filmwebie - czego tam nie ma: hippisi, wampiry, kraby : )

ocenił(a) grę na 10
duraq

A tak paru rzeczy mi brakowalo jak te walki z hippisami i krabami, Obsidian widocznie celowo pozbyl sie tych składnikow, chociaz szkoda bo gra jest dośc krótka

ocenił(a) grę na 10
duraq

Konsolowe wersje sa ucięte o wiele scen, jest w nich obrazek który cenzuruje sceny aborcji itd wiec poczytaj zanim cos napsizesz

Himiteshu

Dwie sceny to wiele?

ocenił(a) grę na 10
pitrek121

Dal tak krótkiej gry w ktorej licza się właśnie cutscenki, tak

ocenił(a) grę na 10
duraq

to że czegoś nie ma nie znaczy że została "okrojona" ponieważ te sceny mogły zostać zastąpione innym
jest to jak najbardziej normalne i spotykane nie tylko w grach.
liczy się jakość nie ilość

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones