PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644019}

South Park: Kijek prawdy

South Park: The Stick of Truth
8,3 10 143
oceny
8,3 10 1 10143
South Park: Kijek prawdy
powrót do forum gry South Park: Kijek prawdy

Polecam :)

ocenił(a) grę na 10

Jestem wielkim fanem serialu i dla mnie osobiście to Kultowa gra, kultowe postaci oraz kultowy serial!!!!!!!!. Mam film pełnometrażowy, a gra jest dopełnieniem mojej kolekcji z South Park. Świetnie odwzorowane tytułowe miasteczko, nietuzinkowy humor z serialu i jak zwykle perfekcyjny dubbing. Po tylu próbach zrobienia gry na podstawie serialu wreszcie się udało :-). Matt i Trey Dziękujemy. Jednym słowem fantastyczna gra jak i murowany kandydat do gry roku. Dodam tylko że kultowe rzeczy trzeba posiadać. Cóż mogę na koniec napisać... to jest "Mój" interaktywny odcinek South Park. Gorąco Polecam bo to dla fanów pozycja obowiązkowa!!!!!!!!!!!!!

adamszlachta71

Mam identyczne odczucia, w grze jest tyle smaczków porozrzucanych że aż głowa boli, rozwaliło mnie jak znalazłem oscara Phila Collinsa wartego 1 dolara :D

ocenił(a) grę na 10
mmaakkss

dokładnie mnie najbardziej śmieszą kosmici (Język) i szef dyżurnych (cut scenki) :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones