PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644019}

South Park: Kijek prawdy

South Park: The Stick of Truth
8,3 10 143
oceny
8,3 10 1 10143
South Park: Kijek prawdy
powrót do forum gry South Park: Kijek prawdy

W końcu gra z świetnym zakończeniem, zaczynając od nabijania się ze Skyrima(Dovakin),
nabijanie się ze sklepików przed Bossem w RPG, pieprzony Morgan Freeman o mało mnie do
zawału nie doprowadził xD No i oczywiście jedyne słowa wypowiedziane przez Nowego i AL Gore
w ostatniej sekundzie :D Generalnie mamy tylko 2 minusy:
- Trudność, Kennego moja postać miała zawsze na 2 strzały.
- Na jaja się nie pierdzi, nigdy :D

Napisy końcowe pojawiają się również przed samym zakończeniem gry :P
Gdy masz wejść do dupy Mr.Slave'a(Mr.Hata się tam nie spodziewałem xd) możesz zrobić "Nie,
spadam stąd, nigdzie nie wchodzę" pojawią się napisy końcowe, a przed nimi wybuch
atomówki :D

Gra "piękna", przy Morganie Freemianie zacząłem klaskać :D

ocenił(a) grę na 10
robhans

popieram powyższe, podobało mi się to zakonczenie baaardzo :D ale bardziej niż z Freemana to cieszyłem się z Chefa trochę wcześniej:P

ocenił(a) grę na 10
robhans

a odnośnie opcji zakończenia przy panu Slave'ie to nawet dałem się nabrać na początku, że ta atomówka to koniec :P ale jednak się dostałem do środka :D a w środku pana Slave'a zrobiłem incepcję - na strażnikach służb specjalnych użyłem panaa Slave'a, który znajdującego się w swojej dupie strażnika wsadził sobie w dupę... wiesz o co chodzi :P

ocenił(a) grę na 9
kokon_mw

Wiem, sam tak zrobiłem, nie mogłem się powstrzymać :-D

ocenił(a) grę na 9
kokon_mw

Jaki mindfu..ck :D You made my day bro :)

ocenił(a) grę na 10
SilentJay

:D teraz sie nawet dowiedziałem, że przywołanie Mr Slave'a w środku Mr Slave'a to sekretne osiągnięcie do odblokowania :P

robhans

Princess Kenny była epicka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones