PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744226}
7,8 2 005
ocen
7,8 10 1 2005
South Park: The Fractured but Whole
powrót do forum gry South Park: The Fractured but Whole

Preordery z grą są dostępne. I to jest fajne. Na dzień 18.11.2016 koszt takiego zakupu to minimum 170zł za wersję PC z dodatkami cyfrowymi, około 260zł za wersję pudełkową "Gold" z szalikiem (czy innym dziadostwem), a konsolowe cyfrówki kosztują od 250zł w górę. I to już nie jest fajnie...

Ciekawi mnie tłumaczenie. Niektóre serwisy podają, że gra będzie po angielsku. Ale wiadomo od jakiegoś czasu, że Ubisoft wyda grę z polskimi napisami. Za to informacje odnośnie wersji językowej same sobie przeczą - z jednej strony jest na samym dole napis: "South Park™: The Fractured But Whole™ będzie posiadała polskie napisy.", z drugiej - w ramce z językami jest zaznaczone, że będzie to pełna polonizacja (lektor lub dubbing).

ocenił(a) grę na 9
grimfather

Moglbys dac linka do preordera? :-)

A co do reszty:mam nadzieje,że nawet jesli bedzie dubbing pl to nie bedzie np jak z najnowsza fifa(tylko po polsku,bez mozliwosci zmiany).Ja osobiscie dubbing pl w SP doceniam,mimo wad(Garrison czy Mackey) .A lektor raczej jest malo mozliwy(Kopczynski jako lektor byl genialny,ale w grze to raczej nie przejdzie-gra z lektorem,troche dziwne ) .

kubix28

Preorder można zamówić choćby na Steam (PC) lub na stronach Ubisoftu (wszystkie platformy) czy PlayStation Store (PS4). I uważam, że się nie opłaca - lepiej poczekać do premiery. Wtedy będzie można kupić to samo i pewnie za podobną albo niższą cenę.

ocenił(a) grę na 9
grimfather

Wszedłem sobie na RTV i patrze-preorder Mass Efect 160 zł.A South Park...180!!! Chyba ich pogięło!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones