PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611393}
7,1 480
ocen
7,1 10 1 480
Spider Man: Web of Shadows
powrót do forum gry Spider-Man: Web of Shadows

7/10

ocenił(a) grę na 7

Według mnie.............Web of shadows jest to taka gra,która ciągle czymś zaskakuje a czasem zawodzi i już wyjaśniam o co chodzi.Słyszałem wiele złych oraz dobrych opinii.Ja oczywiście postanowiłem zagrać i zobaczyć jaka ta gra jest.Na początku prezentuje się ona całkiem nieźle Spider man pojawia w spektakularnym wejściu i stawia czołu wyzwaniom.Sama fabuła bardzo mnie zaciekawiła,gdyż pojawia jeden z moich ulubionych wrogów pająka czyli Venom.Ogromnym plusem gry jest walka: na ziemi,na górze,w powietrzu,na ścianach i tu trzeba przyznać że twórcy spisali się na medal.Niestety gra ma swoje wady np Kamera była okropna,grafika również nie powala i jeszcze czasami wiało nudą.Nie ukrywam że nie wypisałem wszystkiego co w tej grze mnie zaciekawiło czy nie podobało.Na zakończenie mogę powiedzieć iż uważam że jest to jedna z najlepszych odsłon gry o Spider manie.Fani się nie zawiodą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones