PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606541}
5,7 1 106
ocen
5,7 10 1 1106
Spider Man 2: The Game
powrót do forum gry Spider-Man 2: The Game

Profil też dotyczy wersji na ps2/ xboxa która była o wiele lepsza od pecetowej. Oceny: Wersja pc 4/10, Psp 7/10, Konsole
Stacjonarne 9/10. Grałem w 3 wersje. Nie grałem tylko w wersje na DS'a (grałem w trójkę na tej konsolce).

ocenił(a) grę na 8
neo_angin

ta gra nie zasluguje na 9 zasluguje na 5

speedcube

każdy ma swój gust, jak na tamte czasy gierka była dobra jak dla mnie 8/10

użytkownik usunięty
Metthew

wersja pc bardzo słaba, dla mnie 5/10.

speedcube

Wersja na konsole zasługuję jak najbardziej. Najlepsza gra o komiksowym bohaterze do czasu Arkham Asylum. Wersja na PC to nieśmieszny dowcip developera i gra która nawet dzieciom nie podpasi. Polecam wersję na PS2. Przeszedłem 3 razy.

ocenił(a) grę na 4
neo_angin

Wersja na PC to jakiś żart. Nieśmieszny żart. To paradoks w którym Spider-man: The movie z roku 2002 jest lepsza od Spider-man 2: The game z 2004. Nie będę się o niej szczegółowo wypowiadał, ponieważ grałem w nią 6-7 lat temu, ale pozostało niemiłe wspomnienie. Możecie mi tylko wierzyć na słowo, że nie warto. Odnośnie PC i konsol, słyszałem o tym, że wersja na konsole jest o niebo lepsza od tej na PC.

Nie polecam nikomu wersji na PC. Nawet w ramach żartu.

DoktorFaust

Wersja na konsole daję radę nawet w dzisiejszych czasach. Wprowadziła parę elementów kopiowanych nadal przez developerów. Co najważniejsze była długa i zawierała sporo zadań pobocznych i losowych eventów. Oczywiście także otwarty świat. Dla tej gry kupiłem konsolę wtedy bo jestem fanem pająka. Nadal czasem odpalam. Wersja na PSP to coś takiego jak Spider-man: The movie. Też fajne.

ocenił(a) grę na 4
neo_angin

Będę musiał koniecznie zagrać, bo akurat mam PS2 i PSP.

DoktorFaust

PCtowa wersja jest do kitu! To całkiem inna gra, stworzona przez inny team! Activison nie chciało zawracać dupy developerowi konwersją na PC i zlecili zrobienie własnej wersji komuś innemu. I dobrze dzięki temu dostaliśmy chyba najlepszą grę ze Spiderem. Walka z Mysterio rządzi ^^

ocenił(a) grę na 5
howlet

Fakt, walka z Mysterio to jedyny dobry fragment gry.

andriej2

Na konsolach jest zaskakująca (długo się do niego dobijamy, a walka trwa 10 sekund).

ocenił(a) grę na 5
neo_angin

Podobnie na PC

andriej2

Grałem i przeszedłem obie. Wersja z pc to jakaś kpina, Konsole dostały otwarty świat, lepszy system, więcej bossów itp. W sumie wszystko było lepsze.

użytkownik usunięty
neo_angin

I jak to ocenić? I tak grałęm tylko w tą najgorszą i zasługuje ona na niską notę.

Właśnie powinna być rozdzielność na systemy bo to 2 zupełnie inne gry. W kategorii superhero najlepsze co wyszło do czasu "Arkham Asylum"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones