PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607270}
7,9 2 654
oceny
7,9 10 1 2654
Star Wars: Battlefront II
powrót do forum gry Star Wars: Battlefront II

Grałem!!

ocenił(a) grę na 7

Pół roku temu kupiłem battlefront 2, nawet może być ale spodziewałem sie czegoś troche lepszego. Mianowicie, że będzie można niemal cały czas sterować Jedi lub Sithem i akcja gry będzie się rozgrywać przez całą sagę gwiezdnych wojen (oczywiście jeśli chodzi o te najbardziej znane bitwy jak Naboo, Geonosis, Coruscant itd.)

ocenił(a) grę na 8
Authorius

na PSP: Często do niej wracam, warto było kupić ,a teraz to już w ogóle grosze kosztuje:)

ocenił(a) grę na 10
Authorius

W serii Battlefront chodziło o to by pokazać wydarzenia z filmów z perpektywy zwykłego żołnierza.

Authorius

Gram od niedawna - zakupiłem na wyprz steamowej :) Zdziwiłem się trochę, że nie ma bitew, gdzie startując na orbicie można polecieć statkiem na powierzchnię planety. A może nie odkryłem jeszcze jakiegoś myku albo moda? Jeszcze jedno - czy jest mapa bespin? Na screenach z jedynki widać miasto w chmurach z bombowcem TIE.

ocenił(a) grę na 7
Authorius

Gra świetna szkoda że ograniczone grę Jedi lub Sithem ale na pewno chcielibyśmy 3 ! ;)

użytkownik usunięty
focus25

Robią nową wersję Battlefronta ale nie będzie to niestety trójka.No,i nie zrobi tego też Lucasarts bo zostało rozwiązane.

ocenił(a) grę na 7

Zobaczymy ale bądźmy dobrej myśli EA już zapowiedziało że nie chcą iść w stronę BF'a w świecie Star Wars więc czekajmy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones