PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686518}
6,9 4 080
ocen
6,9 10 1 4080
Star Wars Battlefront
powrót do forum gry Star Wars Battlefront

http://star-wars.pl/News/20433,Nowe_wiesci_o_dodatkach_do_Battlefronta.html

wort801

Grałeś w tę grę?

ocenił(a) grę na 10
bartoszcyc8

Ja gram :D

Gorkin

Kolega wyżej musi po prostu się pokazać na forum tej gry, mimo że w nią nie grał.

ocenił(a) grę na 10
bartoszcyc8

No, tak wort sam pisał, że nie grał.

bartoszcyc8

Widzę że dzień bez prowokacji to dzień stracony dla ciebie...

wort801

Chyba mnie pomyliłeś ze swoim jednym znajomym.

bartoszcyc8

Ze swoim jednym znajomym ?? kogo masz na myśli ??

wort801

Obecnie pod nickiem na literkę F, a wcześniej na prawdopodobnie cały alfabet.

bartoszcyc8

Wiec po co mi odpisujesz ??podałem tylko info o grze (która mnie interesuje) a ty już szukasz jak mnie tu prowokować ...

wort801

Zadałem ci normalne pytanie, a ty nie odpowiedziałeś, więc sam wysnułem wnioski.

bartoszcyc8

Widocznie nie chciało mi się tobie odpisywać (ciekawe czemu jak myślisz ?? :) ) taki wysnułeś wniosek aby mnie tylko prowokować tobie to się nigdy nie znudzi ..

wort801

Prawda cię boli i tyle. Pewnie mam rację, że jako fan SW musiałeś się pokazać na forum gry, mimo że nawet w nią nie grałeś.

bartoszcyc8

Dobre prawda mnie boli bartoszcyc8 :) skoro masz taki tok myślenia ..to ci współczuje skoro mnie tak oceniasz to sam masz z tym problem ale nie przejmuj się wyrasta się z tego .. i pamiętaj drogi bartoszcyc8 nie mierz ludzi swoją miarą.:) Jak skończysz przynajmniej gimnazjum to pogadamy teraz nie mamy o czym .

wort801

Hahah to dopiero dobre. :) Nie dość, że piszesz jakbyś dopiero zaczął podstawówkę, to jeszcze intelektem się nigdy nie wykazałeś. Co do tego gimnazjum, to jak sam wspomniałeś: "nie mierz ludzi swoją miarą". :) Starasz się bardzo mnie obrazić, ale ci to nie wychodzi, musisz zawołać kogoś do pomocy.

bartoszcyc8

Dobre :) ja nie potrzebuje pomocy :) i dobre jest to że ty piszesz mi o intelekcji:) :) przynajmniej dzięki tobie mam dobry humor :) dawaj jeszcze
bartoszcyc8 chętnie poczytam kolejne twoje wypociny....:)

wort801

Ja czytam twoje i czuję niedosyt. Bo ani to śmieszne ani mądre. Taki jakiś nijaki jesteś, nie masz własnego charakteru, jesteś bardzo schematyczny i mnie nudzisz... :(

bartoszcyc8

No szkoda :) przynajmniej za mną nie będziesz chodził na forum:) i to jest plus :)

wort801

Obyś ty i za mną nie chodził. Tak jak i twoi znajomi zresztą. :)

bartoszcyc8

Nikt na ciebie nie będzie tracił czasu ..:)

wort801

Więc czemu tak sapiesz tutaj i na blogu Oro? Nudzi ci się?

bartoszcyc8

Pisałem o swoich znajomych :) lubie czytać te twoje komentarze dzięki nim mam lepszy humor ;)

wort801

To czemu płaczesz na forum moderatora skoro tak to lubisz?

bartoszcyc8

To był płacz ?? no ciekawe :) ok kończę rozmowę z tobą już dziś wystarczająco się uśmiałem ...:)

wort801

A ja się mało uśmiałem, bo jesteś cienki jak barszczyk. Nawet porządnie nie potrafisz dopiec... Może weź korepetycje u sentii. :)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 10

Haha, a co się tak Kamil wyciszył?

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Ktoś już cię tak zjechał i to nie raz. Wymyśl coś sam.

użytkownik usunięty
bartoszcyc8

no nie wysiliłeś się. Ale spodziewałem się tego.

No ty też nie kopiując teksty z internetu.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones