PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613401}
7,5 1 273
oceny
7,5 10 1 1273
Star Wars Episode I: Racer
powrót do forum gry Star Wars Episode I: Racer

To była pierwsza gra, w jaką kiedykolwiek grałem. Pamiętam, jak denerwowała mnie ta ostatnia
runda w chmurach. Ciągle spadałem w tym tunelu na początku. Pozdro dla fanów.

Dimond

jak tak samo... specjalnie brałem słabszy ścigacz i hamowałem jak leciało... tylko, że jak wygrałem, to wszystkie tory były w odbiciu lustrzanym...

ocenił(a) grę na 9
Wookie_LG

aż zainstaluje sobie teraz :D

Webb

u mnie nie chodzi :(

ocenił(a) grę na 9
Wookie_LG

no właśnie sie zorientowałem , że u mnie też nie. wyskakuje błąd jakiś systemowy.
a mam wersję dobrą gry.
no trudno. na youtube sobie obejże gameplaye :P

Webb

nie to samo. Ale patche ściągałem i nic. Uruchamiałem w trybie zgodności z różnymi systemami i dupa nadal... :(

ocenił(a) grę na 9
Wookie_LG

trochę już czasu minęło ale mogę polecić emulator Nintendo 64. sciaga się w sekundę i wszystko działa cacy jak dla mnie

_nagash

Miałem jakiś i widziałem tylko połowę obrazu. Teraz gram na Dreamcast NullDC. Trzeba tylko ustawić odpowiednio sterowanie i wiedzieć co zrobić aby save'y się zapisywały.

ocenił(a) grę na 9
Dimond

To też moja gra z dzieciństwa. Grałem to w latach 2003-2005, i 2011 na emulatorze Nintendo 64. Też pobrałem oryginalną wersję tej gry i mi nie poszła po wielu próbach (mam Windows 8). Poczekam jak dadzą na GOG-u to może to w końcu pójdzie :)

pazdziollo99

Męczyłem się z uruchomieniem tej gry na Windows 7, ale jedyne, co zdziałałem to - owszem: uruchamianie się gry, jednak przed każdym statkiem stała biała ściana... i nie dało się grać.

ocenił(a) grę na 9
Dimond

No właśnie gra owszem uruchomiła się, ale grafika była coś spieprzona, dokładnie nie wytłumaczę tego jak, ale grać tak czy inaczej nie dało się wogóle bynajmniej nie inaczej :) We wtorek o godz. 15:00 na GOG-u będą kolejne "premiery" gier z uniwersum StarWars, więc może ta gierka się załapie.
Tak przy okazji miałem problemy z uruchomienie Jedi Knight: Dark Forces II i uruchomiło się. Tyle że działała tylko wersja bez akceleracji 3D co oznaczało pikselozę, ale po próbach jakoś poszła i wersja akcelerowana i działa też rodzielczośc panoramiczna, ale po 7 poziomie dałem se spokój, to był chyba poziom co trzeba było odpowiednie włączniki włączyć żeby zmniejszyć ilość wody, czy czegoś tam żeby iść dalej, nie pamiętam dokładnie, z tym że to był pierwszy raz jak grałem w Dark Forces II.

pazdziollo99

Jak coś, to gra jest naprawiona i wstawiona na GOG za 39,99 zł :) W tej wersji działa jak należy :)

ocenił(a) grę na 9
Dimond

Ja dobrze o tym wiem od tego dnia co wstawili :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones