PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612924}
8,7 3 064
oceny
8,7 10 1 3064
StarCraft II: Heart of the Swarm
powrót do forum gry StarCraft II: Heart of the Swarm

Jak dla mnie początek wygląda cudnie. Dopiero jestem na Char, ale już widzę że fabuła nie będzie prosta i schematyczna. Z oceną fabuły jeszcze się wstrzymam. Jimi chyba nie umarł na prawdę co? Szkoda że nie wykorzystano potencjału jaki niosła ze sobą postać Warfielda.

Fajnym dla mnie rozwiązaniem jest ewolucja niektórych gatunków zergów.

Zerglingi -skakanie/+ 3 na jajo i przyspieszone ich wykluwanie. Jak dla mnie skaczące po skałach raptory są o wiele lepszą alternatywą niż ich szybkie wylęganie i zwiększenie z 2 do 3 ilość w w jednym jaju. Nikt nie może czuć się już bezpieczny przy tej 1 opcji. Zerglingi stają się idealnym wsparciem, a nie tylko mięsem armatnim.

Baneling -skakanie/wypluwanie dwóch mniejszych jednostek. Tak samo chociaż trochę żałuję swojej decyzji. Myślę, że ta opcja bardziej przydała by się w multi niż w kampanii(skakanie po półkach skalnych). Druga ewolucja idealnie nadaje się do frontalnych ataków( z jednego banelinga wyskakują dwa małe z mniejszą siłą rażenia).

Roche - zakażenie jednostek/spowalnianie jednostek - zakażenie przydaje się przy frontalnych atakach, gdzie z każdej zniszczonej jednostki wypadają dwa małe. Jednak spowolnienie idealnie nadaje się do zdławienia siły potężniejszych jednostek(archont/thor). Wybrałem zakażenie (potrzeba mi w końcu jakiś frontalnych jednostek)

A jaki wy oceniacie nowe jednostki i przebieg ewolucji? Jakie inne jednostki są dalej przemieniane?

ocenił(a) grę na 10
Gierrapa

Podobają mi się ewolucje hydralisków. Moszesz w dowolnej chwili zmienić ultraliska ze strzelca na ,,maszynę" do niszczenia dolekkiej piechoty albo budynków, czołgó i mechów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones