PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663314}
6,9 691
ocen
6,9 10 1 691
State of Decay
powrót do forum gry State of Decay
hungryzombie

Pod żadnym pozorem nie kupuj tego badziewia.

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

A kolega kupił czy pobrał z torrentów?
Osobiście kupiłem ją w dniu premiery na Steam, i od tamtej pory gram ciągle gra mnie niesamowicie wciągnęła pod względem grywalności 9/10 brakuje mi tylko j. Polskiego a oceniałem grę na początku jako 7-8* teraz zasłużone 9*

Jest parę niedociągnięć największy minus to ofc. nie można zapisać się kiedy chce tylko po wykonaniu danej misji.
Przed chwilą ukończyłem jedną a okazało się że to nie ta i cofnęło mnie to o jakieś -40 min do tyłu (znow muszę zbierać zapasy, zabić grupkę zombie (infestation), powstrzymać 5 fal zombie (Zombie Horde) i pozbierać 30 zapasów na nowy dom..)

Ciarkazz

>A kolega kupił czy pobrał z torrentów?
Pobrałem BETĘ z torrentów.

Ciarkazz

Gwóźdź do trumny to konieczność posiadania pada co mnie po prostu doprowadziło do szału. Odpalam grę na pececie a tu jakieś podpowiedzi w dymkach naciśnij 'B'. No proszę. Gra poza tym jest technicznie zacofana. Zwykły szmelc z konsoli.

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

Nie wiem jak na pirackiej wersji, ale na Steamie ja gram na klawiaturze + myszce
poczytaj sobie opis klawiszy http://www.class3.pl/opis-klawiszy-dla-klawiatury-myszki/

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

Nie wiem jak na pirackiej wersji, ale na Steamie ja gram na klawiaturze + myszce
poczytaj sobie opis klawiszy http://www.class3.pl/opis-klawiszy-dla-klawiatury-myszki/

ocenił(a) grę na 9
Ciarkazz

Ta edycja..
TO jest tylko beta, czy wy zawsze chcecie na maxa dopracowaną grę nawet w fazie testowej (Alpha, Beta)?
nie rozumiem was, dlatego jest ta beta by przed oficjalną premierą mogli usunąć wszystkie błędy i poprawić HUD, bo jest to zwykły port z X360 na PC. Ogarnąć się ludzie...

ocenił(a) grę na 5
hungryzombie

Za krótka jak na te pieniądze.

ocenił(a) grę na 9
Nashael

Przy 25H mam jakieś 50% ukończone , wg producenta ma być to jakieś 40-50h.
dla was to mało jak za 80zł?

ocenił(a) grę na 5
Ciarkazz

Przeszedłem w 8h.
No ale domyślam się, że ty robisz te wszystkie freerunowskie misje, które są cały zcas takie same i pewnie przeszykujesz dokładnie każdy budynek. To dobrze, ciesz się grą i zabawą, ja raczej nie lubie marnować czasu w ten sposób.

No i przyznam się, że kokosów też nie zarabiam, 80zeta to spodnie a jak dodać jeszcze 100 (czyli mniej więcej 2 takie gierki) to dobre buty zimowe.

ocenił(a) grę na 7
Nashael

Pokaż mi DOBRE buty zimowe za 180 zł...

ocenił(a) grę na 5
Mak23

Oczywiście że są DOBRE ale na jeden sezon a czy TRWAŁE to nie bardzo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones