PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607697}
8,0 1 218
ocen
8,0 10 1 1218
Still Life
powrót do forum gry Still Life

Naprawdę, pozytywnie się zaskoczyłem jak dobry może być polski dubbing. Co prawda nie idealny, ale nie narzekałem.
Tylko gra mnie rozczarowała - końcówka fabuły wg. mnie kiepsko zrealizowana, po genialnym początku klimat coraz bardziej się rozrzedza.

No i dwie zagadki doprowadziły mnie do szału - włamywanie się do mieszkania malarza, oraz dokumenty w obrazie (przez bite dwie godziny biegałem po lokacjach za rozwiązaniem, a okazało się, że jedyną rzeczą która może zadziałać to chędożony nóż do tapet koło... jacuzzi :/ Jakby nie było zwykłego noża w kuchni...)

Był moment kiedy myślałem że to najlepsza przygodówka, z jaką miałem do czynienia, niestety potencjał został roztrwoniony, IMHO.
6/10

ocenił(a) grę na 9
zombiecamel

Włamanie do domu malarza też mnie doprowadzało do szału, ale znacznie bardziej od dokumentów w obrazie irytowało mnie pieczenie ciasteczek wg przepisu matki bohaterki... Co do dubbingu, to bardzo dobry, ale i tak największy majstersztyk wszech czasów to dubbing obu "Wiedźminów".

ocenił(a) grę na 8
pawelecki96

Najgorszy był ten szyfr w burd*elu

ocenił(a) grę na 8
zombiecamel

No ja pierniczę.Jak mogli tak człowieka w bambuko zrobić.Myślałem że jeszcze będzie podróż do Los Angeles,a tu ani podróży nie ma,ani tożsamość mordercy nie została poznana.Oczywiście domyślam się kto to zrobił,ale to mimo wszystko domysły,a najgorsze jest to że 2 część nie będzie na moim komputerze działać.
Co do zagadek to 4 razy musiałem do solucji zaglądać.Przy pieczeniu ciasteczek,przy tych cholernych drzwiach w burdlu i na końcu przy komputerze jak trzeba było ten most na obrazie znaleźć.No wszystkie słowa znalazła sama a jednego ty musisz szukać i skąd masz wiedzieć że musisz szukać,no i weź tu się nie denerwuj.A i jeszcze jak to srebrne jabłko trza było złożyć,nie wiedziałem gdzie jest druga połówka.

dominik9051

Ludzie, jeślipodoba wam się Post Mortem i SL to MUSICIE zagrać w Syberia i Syberia 2!!! THE BEEEEEEST! ;P

użytkownik usunięty
dominik9051

Post Mortem pod względem klimatu jest znacznie lepsze, natomiast Still Life jest lepsze technicznie i ta pierwsza miejscówka jest dosyć mroczna, a w ogólnym rozrachunku ten sam poziom prezentują obie te gierki, fabularnie również. Co do zagadek to ciężkie jak w poprzedniej części, a ciasteczka były okropnie trudne, ponad godzinę mi to zajęło. W dwójkę nie mam zamiaru grać, bo widzę jak to wygląda i aż oczy bolą.

ocenił(a) grę na 7
zombiecamel

Najlepszy dubbing miał Larry 7, gra jakby zrobiona pod tych aktorów :)
Spróbowałem dziś Still Life 2, chyba dam sobie spokój. Wizualnie nie zachęca, a z tego co czytam nie jest mocno powiązana z jedynką. Czasówki, ograniczony inwentarz, brak ciekawych zagadek... No i bez tego dubbingu. Raczej podziękuję.

ocenił(a) grę na 7
zombiecamel

Najlepszy dubbing to był w Gothicu i Robin Hoodzie Legenda Sherwood ;)

ocenił(a) grę na 6
zombiecamel

Najlepszy dubbing? Please bitch

Uwzględniając nawet ten 2012 rok, w którym napisałeś posta, istnieje kilka gier z lepszym dubbingiem, a najlepszy ma chyba Gothic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones