PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607106}
8,6 10 412
ocen
8,6 10 1 10412
Super Mario Bros.
powrót do forum gry Super Mario Bros.

data

ocenił(a) grę na 9

jaki kretyn napisał że to z 2006 i na Nintendo Wii??????????????????????

ocenił(a) grę na 9
KiKfilmOWIEC

Wszyscy myślą, że ocenili oryginał Mariosa z nintendo (1985 rok) a to jest po prostu remake.

Thief_

To może obrazek myli - bo dotyczy on wersji '85 (action series i znaczek quality dodawali przy wersjach na NESa)

ocenił(a) grę na 9
koral44

Pisałem z modem i odpisał mi tak:

"Ustalona jest zasada:
Przy wybieraniu roku i daty premiery kierujemy się najwcześniejszą premierą spośród platform dodawanych na FilmWebie."

Czyli już wiadomo platformy NES, SNES, N64 nie pojawią sie dopuki moderatorzy ich do bazy danych ich niedodadzą. Jak narazie będzie Wii i już. Pozdro

ocenił(a) grę na 7
Thief_

Po pierwsze: nie moderatorzy tylko zwykli użytkownicy (ty także masz prawo dodać platformę na Filmwebie oraz inne materiały, za to dostaje się punkty). Po drugie: oryginalne Mario ma dziesiątki następców, a ta gra jest jednym z nich. Po trzecie: nie piszemy dopUki tylko dopÓki, ale to jak widzę bez różnicy...

ocenił(a) grę na 9
patkot28

Wiedz, że mnie też orty rażą. Ja ich na ogół nie popełniam, ale widzisz, opcja edytuj jest tylko przez chwile możliwa.
Mario, to jest jedna z moich ulubionych serii gier, grałem w prawie wszystkie części aż po N64. W nowsze części nie grałem i nie zamierzam.

ocenił(a) grę na 7
Thief_

W Mario to grałem tak dawno, że nie pamiętam kiedy, ale miło wspominam tamte czasy :)
W tym temacie wypowiedziałem się przypadkiem (przeglądając stronki) i tylko dlatego, że drażni mnie niewiedza na temat dodawania materiałów na FW oraz wspomniana przez Ciebie ortografia. Pamiętajcie, że posty możecie edytować do 5 minut po ich napisaniu, ale czy nie lepiej po prostu sprawdzać przed nadaniem posta, czy nie macie podkreślonych błędów... Takie to trudne???

użytkownik usunięty
patkot28

Na dzień dzisiejszy można dodać tylko jeszcze 3DS (co właśnie zrobiłem). Natomiast NES-a i SNES-a nie ma po prostu na rozwijanej liście podczas dodawania kontrybucji :).

I szkoda. Gdyby na filmweb można było dodawć gry z SNES, GBA, N64, NES itd., była by to najgenialniejsza strona z bazą gier. Nawet na gry-online nie ma tych konsol pierwszych generacji, co jest przykre.

ocenił(a) grę na 8
FantasyVision

To polecam ci jeszcze stronę MobyGames. Mają tam w bazie chyba wszystkie platformy (np. ZX Spectrum, czy Vectrex), ogółem coś koło 200.

knopson

No tak, wiem. Ale już mobygames zaczęło mnie wkurzać z braku nowych gier, na gamefaqs jest praktycznie wszystko i tam się przeniosłem.

ocenił(a) grę na 8
FantasyVision

O gamefaqs wcześniej nie słyszałem. Właśnie ją obejrzałem i faktycznie jest dobra, dzięki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones