PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607106}
8,6 10 422
oceny
8,6 10 1 10422
Super Mario Bros.
powrót do forum gry Super Mario Bros.

niestety nie mam uprawnień do zmiany platformy, ale chciałem podpowiedzieć, że "Super Mario
Bros." nie wyszło na konsolę Wii. Konsola Wii otrzymała w 2006 roku remake pt. "New Super Mario
Bros. Wii". "Super Mario Bros." to produkcja z 1985 roku i pojawiła się na konsole Nintendo
Entertainment System, a później Family Computer Disk System, Super Famicom/Super Nintendo
Entertainment System, Game Boy Color, Game Boy Advance, Virtual Console.

sooe

Dokładnie, niech ktoś zmieni tę nazwę.

malku

nie tyle nazwę, co rok i platformę, bo samo "New Super Mario Bros. Wii" już istnieje na filmwebie. To tutaj jest TYM klasycznym Mario na NES'a. Staram się wytłumaczyć to weryfikatorom, ale pozycją zajmuje się trzech różnych użytkowników i niczego nie dają sobie wytłumaczyć, a moje poprawki zostają cały czas odrzucane ,(

ocenił(a) grę na 9
sooe

Właściwie, to gra wyszła na Wii również w wersji klasycznej. Można ją zakupić na Wii Shop Channel w sekcji Virtual Console:
http://www.nintendo.com/games/detail/3AhiHlPhEtLc5rGACE1dxueM0y5QDqCZ
http://www.gamespot.com/wii/action/smb/index.html

Macieyko

no ok, ale jest to gra, która swoją PREMIERE miała w '85. Prawda, pojawiła się na wielu innych konsolach m.in. na Wii.

chcę żeby zmieniona została tylko data premiery oraz zostały dopisane inne konsole, a przede wszystkim NES.

ocenił(a) grę na 9
sooe

Niestety, dla filmwebu istnieją tylko trzy platformy: PC, PS3, X360 i Wii :-/
W dodatku, kiedy chciałem dodać oficjalny plakat (tj. okładkę gry) z '85, został on odrzucony, gdyż:
http://oi51.tinypic.com/14vi3hx.jpg
Żałosne...

ocenił(a) grę na 9
Macieyko

Damn. Cztery, a nie trzy platformy. Sorasy.

Macieyko

Nie ma to jak weryfikatorzy nie wiedzący co weryfikują. ;d

ocenił(a) grę na 8
sooe

"Konsola Wii otrzymała w 2006 roku remake pt. "New Super Mario Bros. Wii"

I tu się mylisz, bo w 2006 roku wyszło New Super Mario Bros. na przenośnego DS'a. Wersja na Wii wyszła w 2009. Czyli tak na dobrą sprawę, nie wiadomo którą z tych trzech gier tu oceniać...

speiderman

Wiadomo. Oryginalnego Mario, tylko trzeba zmienić rok premiery i konsole.
Wersja na Wii z 2009 roku (przepraszam za pomyłkę) jest już w katalogu filmweb'a.

Właściwie to mi już wszystko jedno. Bardzo chciałem się zaangażować w rozwój kategorii "Gry" na filmwebie.
Niestety niemożliwe jest przepchnięcie poprawek, a pozycje które chciałem dodać czekają już ponad miesiąc.

Od gier jednak jest Gamespot.com, a filmweb niech zostanie FILMweb'em.

ocenił(a) grę na 8
sooe

To tym bardziej kretyństwo, chyba, że ktoś zajmie się tym porządnie. Sam ostatnio dodałem Zelda: Ocarina of Time i Super Mario 64 i na razie czekam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones