PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635488}
6,3 512
ocen
6,3 10 1 512
Syndicate
powrót do forum gry Syndicate
grzegorz_cholewa

Ta gra to będzie maksymalna porażka.

A przerobiona jest dlatego, że dziś trzeba wydać grę na konsole, a ponieważ na konsolach nie da się właściwie grać w RTSy, to przerobili na FPS.

Piotrek4

Jaki problem zapatrzyć się w GTA i zrobić na jego modłę? Byłoby bliżej oryginału. Trójwymiarowe futurystyczne miasto i my w nim wykonujący misje. Ale ci kolesie z EA grę o wszechwładnych korporacjach z powodów biznesowych uznali, że lepiej zrobić zwykłego shootera. Osły. Markę oddać Rockstarowi.

ocenił(a) grę na 8
grzegorz_cholewa

ma lepszy klimat niż Crysis...

fabio

Grałeś w nowego Syndicate? To jedynie strzelanka FPS czy coś więcej? Konkurent dla Deusa?

ocenił(a) grę na 8
grzegorz_cholewa

to solidny sci-fi shooter a nie RPG...

fabio

Poczytałem recenzje. Wynika z nich, że to pospolity średniak, solidny bo solidny ale nie wyróżniający się niczym i niewiele mający wspólnego z oryginałem. Ech, GTA w przyszłości lub Mafia w przyszłości - to powinni zrobić.

ocenił(a) grę na 8
grzegorz_cholewa

...Starbreeze Studios(Enclawe)+Electronic Arts, warto ze względu na aplikacje SUICIDE...


The Good

Fantastic, nail-biting cooperative play
Aggressive AI keeps the pressure on
Online progression system gives you reasons to return
Smooth animations and dazzling visuals
Gunplay and hacking lead to thrills.

http://www.gamespot.com/syndicate-2012/reviews/syndicate-review-6350766/

Jedną z aktorek, które pojawią się w obsadzie Syndicate, jest Rosario Dawson, znana z takich filmów, jak „Sin City”, czy „Faceci w czerni II”. Wcieli się ona we wschodzącą agentkę EuroCorp, Lily Drawl – dziewczynę o rozbitej psychice, która musi balansować pomiędzy lojalnością wobec swoich mocodawców i ruchem oporu sprzeciwiającym się zasadom panującym w syndykacie.

W Syndicate usłyszymy także Briana Coxa („Tożsamość Bourne’a”, „Troja”) oraz Michaela Wincotta („Kruk”), którzy zagrają role odpowiednio Jacka Denhama, jednego z najwyżej postawionych pracowników EuroCorpu, który działa z ukrycia i często to on pociąga za sznurki, oraz Jules Merit, agenta odpowiedzialnego za przeprowadzenie wielu udanych akcji przeciwko korporacji Aspan.

http://www.cdaction.pl/news-24932/syndicate-hollywoodzka-obsada---naprawde-piekn a.html

więcej takich średniaków!

fabio

Zatrudnili by samego De Niro do spółki z Pacino i geniuszu by z gry nie zrobili. Czekam na Far Cry 3.

fabio

A ten znowu rzuca recenzjami i rankingami zamiast po prostu zagrać. Daleko zajdziesz na kierowaniu się wyłącznie opiniami w prasie.

fabio

A ten znowu rzuca recenzjami i rankingami zamiast po prostu zagrać. Daleko zajdziesz na kierowaniu się wyłącznie opiniami w prasie.

ocenił(a) grę na 8
crazy_race

...mam i grałem stulejarzu!

fabio

Ile razy mówiłem że nie interesują mnie twoje problemy z penisem ? Jak masz stulejkę to idź wreszcie do lekarza.

ocenił(a) grę na 6
grzegorz_cholewa

gta w przyszlosci al lowca androidow... nawet nie wyobrazasz sobie od jak dawna marze o takiej grze

Oswaldd

Zobacz to:

http://www.youtube.com/watch?v=FcMRkyoHKeA

fabio

Nie zgadzam się, ale nie jest zły http://www.youtube.com/watch?v=q6BfpnfAyn0

grzegorz_cholewa

http://www.youtube.com/watch?v=q6BfpnfAyn0 Czy to dla ciebie klon Crysisa 2 ?

damialus

Interfejs w tych grach ostatnio jakiś do siebie podobny. Wszystko jakby się w jedno zlewa. Niekoniecznie mi chodziło, że ktoś kopiuje Cryteka.

grzegorz_cholewa

No jeśli o to chodzi to się zgodzę

ocenił(a) grę na 7
grzegorz_cholewa

jesli chodzi o gre, to tytul naprawde solidny ..
dobry klimat, ladna grafika (chociaz momentami nierowna).
jednak Syndicate ma tez swoje wady .. na pewno jedna z nich jest krotki czas kampani, zeby ja przejsc (na upartego) wystarczy 3-4h,
po jakims czasie wkrada sie schematycznosc, podobni przeciwnicy ta sama taktyka .. ale nudno nie jest, ciagla akcja, ciekawe zwroty akcji to zas zalety tej sc-fi strzelanki.
mysle ze w grze drzemie potencjal jednak nie do konca uwolniony,
jeszcze 2 takie mniejsze wady to fakt, ze nie ma spolszczenia tej gry (a jezyk nie jest az tak prosty .. ), no i to ze historia podana jest w dosc dziwny sposob .. grajac w to zastanawialem sie .. po co to wszystko ^^ a chyba tak byc nie powinno ? ;D
jak dla mnie mocna 7 (jeszcze nie gralem w co-opa),
wiec dla tych ktorzy chca wydac 200zl lub ponad 100 w wersji pc, radze sie mocno zastanowic.

ocenił(a) grę na 7
Carmack211

COOP jest najmocniejszą stroną tej gry. Po przejściu kampanii chciało mi się dać 5/10... COOP z kolei jest naprawdę solidny. Coś jakby zmieszać Bulletstorma z COD i L4D. Niby jest sporo strzelania, ale wymagana jest pewna (na wyższych poziomach trudności - spora) współpraca. Jest szybki, daje ogrom satysfakcji, ma co najmniej garść fajnych rozwiązań, dobrze zaprojektowane etapy (zdecydowanie lepiej niż w kampanii) no i wreszcie - szybko się nie nudzi.

grzegorz_cholewa

Nie jesteś jedynym który jest wkurzony tego typu remakami.

ocenił(a) grę na 8
crazy_race

Ja bym tego remakiem nie nazwal. To po prostu gra osadzona w swiecie syndicate. Wg mnie jest swietna, mimo iz kampania jetk krotka,. mam ochote zagrac w nia kilka razy

szmylc3

To w takim razie nazywanie tej gry Syndicate jest bardzo nie fair, bo z oryginałem ma prawie nic wspólnego. XCOM też w taki sam sposób wykorzystuje znaną i popularną markę.

ocenił(a) grę na 7
crazy_race

Słowo na dziś... Reboot.

Link

Tego też nienawidzę. Kolejny pretekst by zarobić na znanej i rozpoznawalnej marce.

ocenił(a) grę na 7
crazy_race

Tak, ale tego słowa Ci brakowało - Syndicate 2012 jest reboot'em serii... tak rebootem serii jest Prince of Persia: Piaski Czasu czy Xcom (na szczęście Feraxis równocześnie pracuje nad taktycznym Xcom) - ma to swoje plusy (np. że nie trzeba marki na nowo kreować, ale również może mieć swoje minusy (tu masz głównie reakcję graczy, którzy chcieli czegoś bardziej jak oryginalny Syndicate). Osobiście - nigdy nie grałem w oryginalnego Syndicate, a głównym powodem dlaczego postanowiłem się za tego zabrać, był fakt, że po prostu chciałem szybkiego FPSa, a ten akurat był robiony przez Starbreeze, którego fanem jestem od dawna i byłem po prostu ciekaw - nie czuję się rozczarowany - Syndicate sprawił mi dość frajdy (zwłaszcza COOP, który jakoś tak oryginalnie wypada i po prostu jest bliższy z tego co wiem pierwszemu Syndicate, niż nijaka kampania, którą posiada), ale niestety gra potrzebuje masy patchy, których najwyraźniej nie dostanie przy takim podejściu EA...

btw. porównanie do Crysis 2 jest bardzo nietrafne... :)

Link

A porównywanie gry do Deus Ex'a jest obrazą dla Deus'a.

Link

Ja sobie mniej więcej tak nowego Syndicate'a wyobrażałem:

http://www.youtube.com/watch?v=FcMRkyoHKeA

Łażenie agentem po cyberpunkowym mieście, to jest bardziej w duchu oryginału niż robienie kolejnej strzelanki.

grzegorz_cholewa

To byłby sensowny Reboot.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones