Nigdy nie planowałem grać w System Shocka. Uznałem, iż jest to zbyt sędziwa gra i zapewne odbiję się od jej złożoności i sterowania. Uruchomiłem jednak z ciekawości wersję Enhanced Edition głównie po to by porównać oryginał do remaku, którego premiera miała miejsce nieco ponad tydzień temu. I ku swojemu zaskoczeniu...