PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607737}

Szymek czarodziej

Simon the Sorcerer 3D
5,0 200
ocen
5,0 10 1 200
Szymek czarodziej
powrót do forum gry Szymek czarodziej

Kolejna ofiara zachłyśnięcia się "nowoczesną" grafiką 3D. Gdyby tylko gra została wydana w dwóch wymiarach - jak było to pierwotnie planowane - mogła by być solidną przygodówką.
Teraz Szymek może być już tylko ponurym przykładem tego, że ślepe podążanie za obowiązującymi na rynku gier trendami może skończyć się bardzo, BARDZO źle.

ocenił(a) grę na 3
LagoleGon

Zgadzam się z tobą :/ Masakra jakaś xD

LagoleGon

Gra została wydana tak późno że grafika zdołała się kilka razy zestarzeć, gameplay i sterowanie właściwie też. Po drodze kiedy developer starał się w końcu ukończyć grę, dystrybutor Hasbro Interactive zbankrutował tuż przed wypuszczeniem gry na rynek. Zabawne że w grze wciąż zostały żarty nawiązujące do produktów z tej firmy, w polskiej wersji zostały zastąpione reklamami gier wydawanych przez CD Project. Ale najgorze jest to co zrobili z gry niemccy developerzy którzy wykupili prawa do gry...

ocenił(a) grę na 6
LagoleGon

Jestem świeżo po zakończeniu gry i mogę powiedzieć tylko jedno. Gdyby nie genialny humor i teksty ta gra byłaby totalnym gniotem. Pomysł na niektóre zagadki super, historia też całkiem, całkiem, ale przez to sterowanie gra niesamowicie frustrująca. Poziom grafiki przemilczę minutą ciszy. Gdybym chciał być złośliwy powiedziałbym chyba, że to najgorsza graficznie gra w historii tego gatunku (szczególnie ten tzw. LAS). Jak to zobaczyłem pomyślałem, że gram chyba w jakąś wersję preAlpha bez połowy tekstur. Już chyba nawet pierwsze gry Sierry prezentowały się lepiej graficzne. Szkoda, że nie zachowano stylu rozgrywki z poprzednich części.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones