Nawet nie mogę tego opisać, jak bardzo byłem napalony na Terę! Siedem oryginalnych ras, mnóstwo klas, system
walki, ciekawy świat i szalenie wyglądający przeciwnicy! Lecz, po jakimś tygodniu czar gry prysł, a wszystkie questy
sprowadzały się do "zabij x tego, przynieś y tamtego" i tak w kółko... Ile można? W tą grę...
A wiec.
GRAFIKA:Rzeczywiście świetna ale nie przełomowa.Kapitalnie prezentują się duże jednostki
sama walka.Choć zdarzają się i brzydkie lokacje.9/10
Muzyka:Jest i nic pozatym.5/10
Grywalność:Na 30 poziomie zaczyna wiać nudo....Pvp jako takiego nie ma 5/10
Klimat:Ma fajny bajkowy klimat.7/10
Cóż średnia to...