PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840180}
6,9 376
ocen
6,9 10 1 376
Terminator: Resistance
powrót do forum gry Terminator: Resistance

Oczywiscie grafika w dzisiejszych czasach zostawia duzo do zyczenia ...jest jak w 2008... ale strzelanka naprawde znakomita ja daje micne 8 i moglabybyc 2 czesc ...ze cos niby nie poszlo ok i od nowa walka z blaszakami....przeszedlem na hardzie i zostalo mi milion apteczek

ocenił(a) grę na 8
Fury77

A z wydaniem tego nowego DLC, w którym gramy Infiltratorem, który z kolei wygląda jak Franco Columbu (ten body builder i kumpel Arnolda, który umarł w zeszłym roku, co grał terminatora, który zaatakował bazę ruchu oporu w koszmarze Kyle'a w Terminatorze 1- to dbanie i uwaga na detale z filmów, kocham tą grę za to!), ludzie wykopali całą masę informacji na temat potencjalnego DLC. Mowa tu o modela Kyle'a Reevesa, terminatorów T-600, HK Centuriona, nawet jest lista misji/lokacji, a sam tryb infiltratora sugeruje istnienie jakiegoś kultu wśród ludzi wielbiącego Skynet.

Jedyny mankament dla mnie to fakt, że nie aktualizują jakoś wersji na konsole.

ocenił(a) grę na 8
Krol_Sedesow

Szkoda bo tez tylko uzywam konsol obecnie mam PS4 pro...dobrze napisałes. Platynke wycisnołem bo tk mi sie ta gra spodobała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones