PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611264}
8,6 33 194
oceny
8,6 10 1 33194
The Elder Scrolls V: Skyrim
powrót do forum gry The Elder Scrolls V: Skyrim
Blucher

a grales w gothica jak ci sie podobal?bo jesli ta gra jest podobna do gothica to jej nie kupuje

speedcube

Moim zdaniem nie jest, ale niektórzy twierdzą inaczej. To jest dojrzalsze RPG że się tak wyrażę.

ocenił(a) grę na 10
neo_angin

dokładnie, rasowy erpeg

ocenił(a) grę na 9
Blucher

Gram od paru godzin i jedyne co moge napisac to.... "Wow" Bron boze zadnych podobienstw do wowa rzecz jasna ;D

użytkownik usunięty
Blucher

Chyba następce świetnego Morrowinda z grafiką Wiedźmina 2 .

ocenił(a) grę na 9

Wiedźmin 2 ma gorszą grafikę niż Skyrim i zarazem wyższe wymagania sprzętowe oraz skopaną optymalizację. Kiedy zobaczyłem oficjalne wymagania sprzętowe Skyrim to pomyślałem że na moim wysłużonym sprzęcie( AMD Athlon X2 Dual Core 2,71GHz , 2GB ram, GeForce 8500GT 512MB) pogram sobie komfortowo co najwyżej na niskich ustawieniach, a tu miłe zaskoczenie, bo gra śmiga mi na wysokich wyciągając ponad 30 fpsów!
Niestety, ale tego samego nie mogę powiedzieć o Wieśku 2, który mimo że graficznie prezentuje się gorzej niż Skyrim, to nawet na niskich ustawieniach potrafił momentami mocno przycinać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones