PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620030}
7,9 42
oceny
7,9 10 1 42

The Last Express
powrót do forum gry The Last Express

Witam,
Czy istnieje jakieś spolszczenie do tej gry?

ocenił(a) grę na 8
Telafonciek

Wydaje mi się niestety, co jest wyjątkowo smutne, że gra nie została u nas nigdy wydana i nie ma naszej wersji językowej. Może są jakieś napisy zrobione przez fanów (? - robi się tak w ogóle w grach komputerowych?). Zresztą dobrze, że nikt tego nie dubbingował po polsku, bo oryginalna wersja jest tak rewelacyjna, że nie wierzę, że wyszliby z tego bezstratnie.

Chyba niestety trzeba poćwiczyć angielski :/ [Gra ze słownikiem nie wchodzi w grę, bo nie da się zatrzymywać scenek.]

karleusz

Masz rację powstaje bardzo dużo fanowskich spolszczeń, ale ta gra jest chyba za mało popularna.
Co do dubbingu w grach na ogół wolę ten oryginalny.
O ile w zwykłe gry mógłbym sobie pograć po angielsku, to wole tego nie robić w grach nastawionych głównie na fabułę. Po prostu nie chcę niczego stracić. Może za jakiś czas.

ocenił(a) grę na 8
Telafonciek

co mogę powiedzieć - niby słusznie, ale z drugiej strony jeśli to ma być "albo trochę tracisz, albo nie grasz w ogóle" no to polecam zagrać - ale faktycznie może lepiej za jakiś czas :) Tak czy siak cholernie polecam tę grę, to chyba moja ulubiona przygodówka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones